837
виз арт 2012

Wiz–Art 2012 Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Вс, 29 июля 2012
Львов, Украина
вул. Коперника, 17 [на карте]

Щорічний Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz–Art» відображає актуальний стан, тенденції розвитку короткометражного кіно і візуального мистецтва в Україні та й у світі загалом. Метою цьогорічного Wiz–Art 2012 є створення міцної платформи для обміну досвідом, обговорень, навчання, налагодження співпраці між мистецькими середовищами у світі, а також європейська інтеграція України через культуру. 

Програма Фестивалю Віз-Арт 2012 складається з конкурсних і позаконкурсних показів. Також на Фестивалі відбуваються авторські презентації та ретроспективи. Спеціальними гостями фестивалю були режисери з Туреччини, Великобританії, Шотландії, України, Норвегії, Німеччини...

Почесними членами журі 5-го Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art 2012 стануть: відомий французький режисер і мандрівник Вінсент Мун (Франція), один з кураторів програми Київського Міжнародного Кінофестивалю "Молодість" Ілько Ґладштейн (Україна). Третій член журі поки не підтверджений. Чекайте приємних сюрпризів.

Вінсент Мун - незалежний французький режисер, відомий своїми короткими фільмами, в яких присутня наживо виконувана музика. Він працював з як з невідомими музикантами інді-рок сцени, так і з всесвітньо відомими колективами, такими як Том Джонс,R.E.M. та Arcade Fire. Також він знімає документальні експериментальні фільми. Його фільм про якопнську музику Kazuki Tomokawa «La Faute Des Fleurs» (2009) переміг в номінації Sound & Vision Award на Копенгагенському міжнародному фестивалі документального кіно CPH:DOX в листопаді 2009 року.

З січня 2009 року Вінсент живе в дорозі, експериментуючи з польовими записами відео, мандрує по всьому світу в пошуках рідкісних музикантів для своїх фільмів. Зараз він працює самотужки або з людьми, яких зустрічає на своєму шляху, більшість своїх проектів він здійснює без залучення значних коштів, намагаючись переглянути рамки кіноіндустрії у ХХІ столітті.

Ілля Гладштейн - менеджер культури, координатор короткометражних програм та відбірник Міжнародного кінофестивалю "Молодість" з 2009 року, головний редактор фестивальної газети molodist.txt. За освітою лікар-рентгенолог

Дата проведення: 26-29 липня 2012 року
Місце проведення: Львів, Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

тізер минулорічного 4-го фестивалю «Wiz–Art» :© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 мая 2012

Видео

Тізер IV Фестивалю Wiz-Art from Wiz-Art Festival on Vimeo.