346
арсенале 2012 я галерея Павла Гудимова

Тіберій Сільваші та Садан в арт-центрі Я Галерея у Києві в рамках Паралельної програми ARSENALE 2012

Вс, 22 июля 2012
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Арт-центр Я Галерея запрошує на відкриття виставок, що будуть представлені в рамках Паралельної програми Першої київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012."Написати "реальне" - означає потрапити в пастку символічного, примножуючи сенси", - написав Тіберій Сільваші у своєму есе "В околицях мінусу". У новому проекті "Обрамлення" продовжується систематичне дослідження простору, розпочате в інсталяції "Реальність. Чорне, біле, зелене" в арт-центрі Я Галерея 2010 року. Автор постійно відходить від площинного усвідомлення живопису і втілює його в об'ємі.

 Обрамлення - це об'єкти на стінах - смоляний живопис, неоднозначний матеріал в плані смислу та символіки, пекельна субстанція - супутник покарання та розплати, увійшов в українське мистецтво з легкої руки майстра. А спостерігачі - кольорові об'єкти у просторі, драматургійно взаємодіють між собою, як завжди у Сільваші, на межі візуального мистецтва та філософії.

Обрамлення. Тіберій Сільваші
06.06 - 02.07.2012

"Бруд, як невід'ємна частина сутності, бруд, як спроба очиститись" - так автор формулює тему проекту.  Цього разу у своїх скульптурах художник використовує дротяний каркас та поліетиленову плівку. Антропоморфні фігури з крилами - чи то янголи, чи то демони, застиглі в судомних позах, створюють динамічну картину, а нашарування прозорої плівки складають враження напружених м’язів та сухожиль. Розпочавши художні пошуки як графік-ілюстратор, сьогодні Садан, який є представником напряму Нові старі майстри, надихаючися класичною бароковою пластикою, зокрема творами Іоана Георга Пінзеля, повністю зосередився на скульптурі.

Бруд. Садан
06.06 - 22.07.2012

Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю автора, що відбудеться в середу, 6 червня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Хорива, 49Б.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 июня 2012