164
Тимчасовий музей Вєртова

Тимчасовий музей Вєртова

Пн, 18 июня 2012
Одесса, Украина
вул. Французький Бульвар 33 [на карте]

Польський Інститут у Києві, Музей кіно одеського відділення Національної спілки кінематографістів України запрошують на виставку Тимчасовий музей Вєртова.


 

«Проект «Тимчасовий музей Вєртова» складається з реконструкції листів, нотаток та фотографій Дзиґи Вєртова. Роботу над проектом я почала 2008 року, а безпосереднім імпульсом до його реалізації стало те, що Дзиґа Вєртов походить з Білостоку. Однак, у цьому місті майже немає пам’ятних місць з ним пов’язаних. У Інтернеті я знайшла фотографію однієї сторінки його синопсису, а решту сторінок я реконструювала у процесі переглядання фільму «Людина з кіноапаратом». Поряд з малюнками розміщено рукописи та спеціально «зістарені» фотографії.

Усю цю структуру отруєно зерном фікції. Я вигадала постать, яка з’являється поряд з Дзигою Вєртовом на фотографіях, а її присутність відчувається під час усієї розповіді. Я втілююсь у цю постать з метою зближення до Вєртова.

«Тимчасовий музей Вєртова» було представлено у місцях, повязаних із біографією Вєртова, що творить черговий рівень цієї псевдоісторичної інтриги. Він народився та зростав у Білостоку, навчався в університеті у Петербурзі, а у Одесі створив свою найкращу стрічку «Людина з кіноапаратом». Ми подорожуватимемо його стежками».

Оля Чернявська

13-18.06.2012 Одеса

вул. Французький Бульвар 33,

Виставка працює – з 10:00 до 19:00

Відкриття: 13 червня (середа) о 17.00 

Дивіться також: «ПРЫЖОК» ВЕРТОВА. Искусство кино № 11/1992

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 июня 2012