306
Виставка „Out of … ” Олександра Міловзорова

Виставка „Out of … ” Олександра Міловзорова

Пн, 30 июля 2012
Киев, Украина
вул. Лаврська, 9 [на карте]

8  червня 2012 року о 16 год. в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка „Out of ” заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Олександра Міловзорова.


Відомий київський митець презентує новий проект, який він підготував спеціально для Національного музею українського народного декоративного мистецтва. В експозиції представлені графічні роботи майстра, керамічні скульптури та  пластичні твори, виготовлені з різних матеріалів.

          Олександр Міловзоров закінчив Ленінградське вище художньо-промислове училище ім. В. Мухіної (1968), його педагогами з фаху (відділення кераміки і скла) були В. Марков та К. Митрофанов. Митець починав свій творчий шлях як художник-монументаліст, а з часом знайшов свій власний, оригінальний і неповторний стиль у різних видах мистецтва.  Творчий доробок майстра складають численні графічні та живописні  роботи, твори декоративно-прикладного мистецтва (вироби з кераміки та металу). Автор талановито використовує «приховані можливості» різних матеріалів, починаючи з традиційних: глини, металу, скла, дерева і закінчуючи брухтом.

            Внесок Олександра  Міловзорова у скарбницю українського мистецтва вагомий і значний. Олександр Петрович безпосередньо сприяв відродженню у 90-ті роки  ХХ ст. українського мистецтва кування. Художник створив комплексне оформлення інтер’єрів Національної філармонії України, Національної дитячої бібліотеки, ресторану «Дубки», станцій метро «Тарас Шевченко» та «Республіканський стадіон» у м. Києві. Художник розробив освітлювальну металеву арматуру для консульства Болгарії та будинку -музею Т.Г. Шевченка у м. Києві, створив композицію «Пташиний двір» на житловому масиві «Виноградар». У митця існує декілька тем, які найбільше хвилюють та знаходять втілення у творах: «Екологія», «Пам’ять», «Комунікації», «Моя Шевченкініана». Його твори зберігаються у багатьох художніх музеях України та за її межами, в приватних колекціях.

          Олександр Петрович - талановитий організатор: за його ініціативи у 1987 році створено галерею «Триптих», а з 1996 року  художник відкрив «Галерею-36» на Андріївському узвозі, художнім керівником і власником якої він є. Галереї стали не лише осередками творчого спілкування митців-професіоналів, вони активно здійснюють виставкову роботу. Загалом, культурне життя Києва важко уявити без діяльної творчості Олександра Міловзорова.

Виставка працюватиме до 30  липня 2012 року. 

Наша адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2. Тел.: 280 36 93, 280 13 43© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2012