175
Основні стильові тенденції в історії мистецтва

Новий цикл освітніх лекцій «Основні стильові тенденції в історії мистецтва» в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську

Чт, 05 июля 2012
Днепр, Украина
ул. Гусенко 17 [на карте]

Арт-центр Я Галерея в Дніпропетровську розпочинає новий цикл освітніх лекцій  «Основні стильові тенденції в історії мистецтва» . Вестиме лекції відомий мистецтвознавець, науковий співробітник Дніпропетровського художнього музею - Ігор Борисович Труш.


Формат лекцій - бесіда, діалог та дискусія, спрямовані на розкриття та обговорення визначених тем, таких як естетичний та етичний ідеали різних епох, ідеалізацію та її наслідки. Передусім мова йтиметься про стилі як форми вираження ідеалів - бароко, класицизм, романтизм, реалізм, символізм, імпресіонізм, експресіонізм, сюрреалізм, абстракціонізм та інші.

Перша зустріч в липні є вступною лекцією-бесідою до курсу, що розпочнеться в вересні. Під час бесіди Ігор Труш розповість, як навчитися «читати», розуміти твори мистецтва, чому це важливо, й чим відрізняється наукове сприйняття дійсності від художнього. Мова піде також про виражальні можливості художньої мови. 


Мова лекцій - російська.
Перша зустріч відбудеться 5 липня о 19.00, в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську, на Гусенка, 17.
Вхід безкоштовний. Обов'язковий попередній запис за телефоном /056/ 713 5 713 або на e-mail: ks@yagallery.com.ua.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 июня 2012