1875
Козацькі забави

ФЕСТИВАЛЬ «Козацькі забави — територія українських традицій»

Вс, 05 августа 2012
Львов, Украина
Львівська обл., Мостиський р-н, м. Судова Вишня [на карте]

Фестиваль «Козацькі забави» проводиться вдруге у м. Судова Вишня, Львівської області. В цьому році фестиваль проходитиме 4-5 серпня під гаслом «Наша гордість – рід наш славний! Ми нащадки безстрашних козаків!»


Наша ціль - відродження та популяризація історичних,патріотичних, культурних традицій українського козацтва;об’єднання та консолідація українського суспільства; виховання патріотизму, національної гідності поваги до традиційної культури українського народу. Просування традиційного та новітнього українського ремесла; заклик до ведення здорового образу життя;пошук молодих талантів та надання їм можливості реалізуватися.

Засновником та організаторами фестивалю є молодь міста Судова Вишня, при підтримці Судововишнянської міської ради, Мостиської районної ради та Львівської обласної ради.

У програмі фестивалю: 

наметове містечко;

фестивальні концерти: виступи місцевих та всеукраїнсько відомих гуртів, танцювальних колективів з області; ярмарок виробів народних майстрів України;

безкоштовні майстер-класи з прадавнього та сучасного декоративно-прикладного мистецтва: вишивки, витинанки, гончарства, ковальства тощо;

майстер-класи гри на музичних інструментах; паради і презентація козацьких організацій з різних областей України та української діаспори; показові виступи кінноспортивного клубу, показові виступита майстер-класи бойового козацького мистецтва;

козацькі спортивні змагання, проведення відкритого чемпіонату;

козацькі забави: конкурси, ігри, розваги;постріли з козацьких гармат;вогняне-шоу; конкурси для гостей фестивалю; транслювання фільму про козаків; виставка сучасних «коней» - байк-шоу; їзда верхи на конях; атракціони для дітей; смачна козацька кухня; народні танці, дискотека, ватра, святковий феєрверк та багато іншого!!!

 УМОВИ УЧАСТІ:

1. Кількість учасників від однієї команди – до 8-ми чоловік.

2. Під час фестивалю козацькі колективи беруть участь у всіхзаходах, пов’язаних з фестивалем.

3. Проведення фестивалю висвітлюють засоби масової інформації,які надають інформаційну підтримку фестивалю.

4. Учасники фестивалю самостійно оплачують витрати, пов’язані зпроїздом до місця проведення фестивалю і в зворотньому напрямку. Оргкомітет фестивалю організовує для учасників: місце для встановлення намету, при необхідності надання першої медичної допомоги, забезпечує питним режимом, виїзною торгівлею.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК:

1. Козацький колектив підтверджує свою участь за 20 днів до початку проведення фестивалю.

2. Підтвердженням є заявка учасника, яка надсилається за адресою оргкомітету фестивалю, а також колектив надсилає рекламно-інформаційні матеріали.

Адреса оргкомітету фестивалю: м. Судова Вишня. Пл. Ів. Франка, 12 Судововишнянська міська Рада

Контактні телефони організаторів фестивалю:

Валерій Білик – генеральний директор фестивалю,тел.: 097 545 79 80

Павло Голубінка - виконавчий директор,тел.: 097 161 32 81

Юра Ясінський – артдиректор,тел.: 067 305 12 43

E-mail: kozacki_zabavy@ukr.net

Дата проведення: 4-5 серпня 2012 року

Місце проведення: Львівська обл., Мостиський р-н, м. Судова Вишня (траса Львів-Шегині, 40км. від Львова)

Мета: відродження українських традицій, національної культури та козацького духу© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 июня 2012