956
бандерштат 2012

БАНДЕРШТАТ 2012

Вс, 05 августа 2012
Луцк, Украина
вул. Глушець 41 [на карте]

Хедлайнером першого дня фестивалю цьогорічного фестивалю українського духу «Бандерштат 2012» стане гурт «Kozak System» (екс-«Гайдамаки»). Також на головній сцені фесту виступатиме київський гурт «Тінь Сонця». 


ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ БАНДЕРШТАТ 2012:

3 серпня

Кому Вниз
O.Torvald (Київ)
Брем Стокер (Рівне)
Веремій (Київ)
R I Z U P S (Львів)
Механічний Апельсин (Дрогобич)     
Переможець конкурсу №1
Переможець конкурсу №2

 

4 серпня

Kozak System (екс-Гайдамаки)
Оратанія (Львів)
Орест Лютий (Київ)
Фіолет (Луцьк)
Akute (Білорусь)
Ріплей (Луцьк)
Алоїзій Карамболь (Тернопіль)      
Переможець конкурсу №3

5 серпня

ТНМК
Тінь Сонця (Київ)
Серцевий Напад (Чернівці)
SWEETLO (Київ)
Безодня (Хмельницький)
Де Сенс (Львів)
Переможець конкурсу №4       

В офіційній групі «Бандерштату» в соціальній мережі «ВКонтакті» (http://vk.com/festbandershtat) все ще триває голосування. За його результатами оргкомітет визначить ще 4 виконавців, які виступатимуть на фестивалі справжнього українського духу.

Літературна сцена фестивалю «Бандерштат-2012» продовжує формуватися. Станом на сьогодні вже відомі імена деяких учасників, які читатимуть патріотичну, соціальну і, звісно, ліричну поезією.

Ведучим літературної сцени «Бандерштату» вкотре буде Павло Коробчук – поет-«двотисячник», потужний слемер, музикант. Також ведуться переговори з яскравими представниками сучукрліту, серед них Грицько СеменчукАртем ПолежакаІрина Шувалова.

Планується приїзд івано-франківького літературно-музичного гурту «Оркестр Бобовата» у складі Василя Карп’юкаТетяни ЗапорожецьМар’яни Яремак таЮлі Плисюк. Ця шалена команда характеризує себе як «інтелектуальний етно-глюк» і у творенні музичних композицій використовує не тільки власні тексти, а й твори інших непересічних авторів (Василя Голобородька,Ярослава ПавулякаТараса ГригорчукаБогдани Матіяш).

Незмінними учасниками залишається волинська когорта оригінальних і самобутніх авторів, серед яких Оксана ГундерЕліна ФорманюкГанна ЛуцюкВікторія Литвак та представниці «двотисячників» Ольга Ляснюк таОлена Пашук.

Читатимуть лучани, які «емігрували» за межі Волині і підкорюють поціновувачів поезії по всій країні – Ірина Загладько (Львів), Павло Коробчук (Київ), Тетяна Бондар (Київ), Олександр Шумілін (Київ).

В перший день фестивалю українського духу “Бандерштат-2012″, 3 серпня, учні акторського курсу народного артиста України Богдана Бенюка презентують виставу за мотивами оповідання Володимира Винниченка “Уміркований та Щирий”.

Цей твір Винниченко написав на початку ХХ сторіччя під впливом революції 1905 року. Зокрема в цей період він написав оповідання “Голота”, “На пристані”, “Раб краси”, “Темна сила”, “Моє останнє слово”, “Уміркований та щирий”, “Студент”, “Малорос-європеєць”, “Записна книжка” та інші, які згодом здобули захоплену оцінку Івана Франка.

Фестиваль українського духу “Бандерштат-2012″

3-4-5 серпня, м. Луцьк

Квиток на один день коштує 50 гривень, на три дні – 100 гривень. Квитки продаватимуть безпосередньо на фестивалі. Також їх можна буде придбати в касах “KVYTKY.UA”.

Вхід для дітей віком до 12 років, ветеранів УПА та організованих груп громадян з обмеженими фізичними можливостями буде безкоштовним. Дітей пропускатимуть тільки в супроводі дорослих. Для проходу обов’язково пред’явити паспорт батька чи матері та свідоцтво про народження дитини (можна копію).

У вартість квитка також входить поселення в наметовому містечку. 
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 июля 2012