119
фестиваль украина польша

Фестиваль UA/PL ALTERNATIVE MUSIC MEETINGS

Сб, 20 октября 2012
Киев, Украина
Бессарабська площа, 2 [на карте]

UA/PL Alternative Music Meetings — це платформа для спілкування, обміну та натхнення музичного андеграунду України та Польщі. В основі проекту лежить формула зустрічі: музикантів з публікою, музикантів з музикантами, українських і польських музичних критиків та впливових осіб у сфері альтернативної музики.


Цього року фестиваль відбудеться у двох містах — Львові та Києві. Тут виступлять гурти, що репрезентують новаторські тренди польської сцени. Проект Baaba feat. Gaba Kulka продемонструє непересічний вокал Габріели Кулкі, віртуозні музичні навички решти учасників гурту і широту репертуару. Безкомпромісне задоволення від міксу, компонентами якого є пост-панк, нойс, мат-рок і навіть фрі- джаз, запропонує гурт The Kurws. А на завершення польської програми — drum’n'bass-безтурботність від 60 Minut Projekt.

У Києві також відбудеться концерт п’ятірки українських гуртів — фіналістів конкурсу Neuro Music. Зі 181 правильно поданих заявок безпосередньо до фіналу журі відібрало арт-рокове тріо Stepan i Meduza та інді-рок-гурт Singleton. Ще троє визначаться з-поміж 32 гуртів, що пройшли в наступний тур, за допомогою інтернет-голосування. Віддати свій голос за найбільш цікавих і достойних музикантів можна на сторінці конкурсу до 7 вересня. Нагородою для переможця стане виступ на міжнародному фестивалі Аsymmetry весною 2013-го у Вроцлаві.

Ініціатор проекту — Центр Артистичних Дій FIRLEJ. Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури та народної спадщини Республіки Польща, партнерами проекту також є Агенція АртПоле  та Польський Інститут у Києві.

фестиваль UA/PL ALTERNATIVE MUSIC MEETINGS 
19–20 жовтня — Київ, фестиваль-ресторація Диван (Бессарабська площа, 2) © md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 августа 2012