329
благотворительный концерт в стерео плазе

Благодійний концерт. «Друга Ріка», «С.К.А.Й.», «Бумбокс», «Крихітка»...

Ср, 12 сентября 2012
Киев, Украина
ул. Киквидзе, 17 [на карте]

Гурт «Друга Ріка», спільно з «Асоціацією допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними захворюваннями лімфопроліферативних» збирає друзів щоб підтримати соціальний проект «Я буду жити!».Мета проекту - інформування суспільства про проблему лімфоми в Україну.


В рамках проекту відбудеться благодійний концерт справжніх українських музикантів: «Друга Ріка», «С.К.А.Й.», «Бумбокс», «Крихітка», O.Torvald, Bahroma, «Шима».  

Концерт спрямований на збір коштів для придбання реактивів та препаратів лікування і діагностики онкохворих з усієї України, в Національному інституті раку. По можливості до виступу приєднаються і інші музиканти, які підтримали проект.

За повсякденними справами, ми не замислюємося, що навколо нас є люди, які кожен день борються за власне життя. Більше 27 000 наших співвітчизників мають діагноз "лімфома". Щорічно помирає понад півтори тисячі невиліковно хворих. І все ж, є реальна надія на одужання, якщо вчасно почати індивідуальне лікування. Завдяки нашому розумінню та допомозі, хворі матимуть шанс отримати сучасну професійну діагностику і почати своєчасне лікування.  Не будемо байдужими до чужого горя! Слова, які ми чуємо щодня, повинні нести реальну дію!

ЛЮДИ ЧЕКАЮТЬ НА НАШУ ПІДТРИМКУ СЬОГОДНІ!  

м. Київ, Stereo Plaza, вул. Кіквідзе, 17

Подія відбудеться 12 вересня в 19:00

Приєднуйся до потужної хвилі добра і взаємодопомоги!
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 августа 2012