451
Музичні арт-увертюри «КіноЛева»

Музичні арт-увертюри «КіноЛева»

Вс, 26 августа 2012
Львов, Украина
вул. Валова 18а [на карте]

Арт-увертюри – саме так організатори кінофестивалю «КіноЛев» назвали музичні дійства, що будуть відбуватися щовечора з 22 по 26 серпня на головному фестивальному майданчику за адресою Валова 18а. Арт-увертюри розбавлять насичену кінопрограму фестивалю і будуть проходити в форматі відкритих фестивальних вечірок.


У середу 22 серпня на фестивалі виступить гурт «DrumТиАтр», що був створений у січні 2010 році Юрієм Іздриком, Григорієм Семенчуклм та Ростиславом Шпуком. Музика гурту – це синтез електронної музики, живих інструментів і текстів. За словами учасникі команди, живий «DrumТиАтр» видає краут-рокові експерименти в дусі Can або Neu! Щось подібне міг грати і Tricky – якби виріс десь під Івано-Франківськом і не сприймав би власну музику всерйоз.

23 серпня у четвер для глядачів фестивалю гратиме музична формація зі Львова «Green Silence», яка поєднує десятки музичних стилів, базуючи їх в основному на фанку та ска. За час свого існування з 2003 року команда взяла участь у численних фестивалях і записала один альбом.

На День Незалежності на вечірньому майданчику фестивалю виступить група «Free Breath». Стиль колективу можна охарактеризувати як фанк-рок з елементами фанкі-джазу. Музичні уподобання учасників колективу широкі: від олдскульного фанку і боса-нови до альтернативного року і джазового авангарду. Хлопці грають музику на фанковій основі.

В суботу 25 серпня прийде час для виступу гурту «Ґорґішелі». Це дві сестри-грузинки, Тамара та Етері, що народилися і все життя мешкають у Львові. Ґорґішелі співають українською та грузинською мовами, а у своїй музиці природно поєднують елементи арт-року, грузинського та українського фольку у сучасному звучанні.

Нарешті в останній день фестивалю в неділю 26 серпня відбудеться концерт «Phoenix String Quartet». До складу колективу увійшли випускники Львівської Національної Академії імені Миколи Лисенка, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Микола Гав’юк (скрипка), Петро Тітяєв (скрипка), Устим Жук (альт) та Денис Литвиненко (віолончель). «Summer time» – перший альбом колективу.

Початок всіх арт-увертюр «КіноЛева» о 20:00, крім недільної, яка розпочнеться о 21:00 одразу після нагородження переможців конкурсів фестивалю. Після закінчення музичної частини щовечора всі бажаючі зможуть долучитися до перегляду фільмів з програми фестивалю. Резервація столиків на вечірню музичну програму «КіноЛева» за телефоном (098) 306 10 25.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ КІНОЛЕВ 2012

В кінці серпня у Львові відбудеться щорічний фестиваль «КіноЛев»

«Mons Pius» та VII «КіноЛев» відкрили провулок Параджанова у Львові


© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 августа 2012