118
лебединое в запорожье 2012

Балет «Лебедине озеро» 2012

Чт, 11 октября 2012
Запорожье, Украина
пр. Ленина, 41 [на карте]

У Запорізькому обласному українському музичному драматичному театрі ім. В. Г. Магара гостям та мешканцям міста покажуть балет П. Чайковського в 3-х діях. Головні партії виконують солісти Санкт-Петербурзького Маріїнського Академічного театру.

 


Балет «Лебедине озеро» у трьох діях розповість про історію кохання принца Зігфріда і Одетти, яку злий чарівник перетворив на королеву лебедів. Святкуючи своє повноліття в палацовому парку, принц Зігфрід веселиться серед друзів. Але пролетіла над парком зграя лебедів манить його за собою. У лісі на березі озера серед дівчат-лебедів принц знаходить Одетту, добру фею з короною на голові. Зігфрід покірний її красою, приголомшений розповіддю про переслідування Мачухи-Сови і клянеться Одетті у вічній любові. Але фатальна доля не дає їм поєднати свої серця.
На балу в замку за велінням матері Зігфрід має обрати собі наречену. З'являється Оділлія, в якій Зігфріду бачиться Одетта, їй він і надає перевагу. Зрозумівши, що зробив фатальну помилку, принц біжить до озера і просить у Одетти прощення, але не отримує його. Зігфрід зриває з голови Одетти корону, яка рятувала її від переслідувань Мачухи-Сови. Принц сподівається, що дівчина-Лебідь піде з ним в світ людей. Але бурхливі хвилі розбушувалася на озері стихії поглинають Одетту і Зігфріда.


Запорізький обласний український музичний драматичний театр ім. В. Г. Магара, проспект Леніна, 41
11 жовтня, 19:00
ціни на квиткі: 100-200 грн.
Замовлення квитків:
(061) 701-0-107

 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 августа 2012