187
лебединое в киеве 2012

Балет «Лебедине озеро» 2012

Вс, 21 октября 2012
Киев, Украина
ул. Архитектора Городецкого 1-3/11 [на карте]

У Національній музичній академії України ім. П. і. Чайковского (Консерваторія) гостям та мешканцям столиці покажуть балет П. Чайковського в 2-х діях. Головні партії виконують солісти "Театру молодого балету Києва"

 


Балет «Лебедине озеро» у двох діях розповість про історію кохання принца Зігфріда і Одетти, яку злий чарівник перетворив на королеву лебедів. Святкуючи своє повноліття в палацовому парку, принц Зігфрід веселиться серед друзів. Але пролетіла над парком зграя лебедів манить його за собою. У лісі на березі озера серед дівчат-лебедів принц знаходить Одетту, добру фею з короною на голові. Зігфрід покірний її красою, приголомшений розповіддю про переслідування Мачухи-Сови і клянеться Одетті у вічній любові. Але фатальна доля не дає їм поєднати свої серця.
На балу в замку за велінням матері Зігфрід має обрати собі наречену. З'являється Оділлія, в якій Зігфріду бачиться Одетта, їй він і надає перевагу. Зрозумівши, що зробив фатальну помилку, принц біжить до озера і просить у Одетти прощення, але не отримує його. Зігфрід зриває з голови Одетти корону, яка рятувала її від переслідувань Мачухи-Сови. Принц сподівається, що дівчина-Лебідь піде з ним в світ людей. Але бурхливі хвилі розбушувалася на озері стихії поглинають Одетту і Зігфріда.


Київ, Національна музична академія України ім. П. і. Чайковского (Консерваторія), ул. Архитектора Городецкого 1-3/11
21 жовтня, 12:00
ціни на квиткі: 100-300 грн.
Замовлення квитків:
044-383-24-33

 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 августа 2012