137
деджонет в запорожье

Джек ДеДжонетт в Запоріжжі

Сб, 13 октября 2012
Запорожье, Украина
ул. 40 лет Советской Украины, 17 [на карте]

Творче об'єднання Creative Jazz Fans представить останній проект легендарного барабанщика Джека ДеДжонетта в Запоріжжі 13 жовтня 2012 року.


Протягом більш ніж 45 років лауреат премії Греммі Джек ДеДжонетт зберігав свій різноманітний стиль, що дозволяє йому грати в різних ідіомах, зберігаючи чітко позначений голос. Цей стиль гарантував попит на нього як на барабанщика і бенд-лідера, а так само любов фанатів. Від знакового джаз-рокового альбому Майлса Дейвіса "Bitches Brew" до його 25-річного участі в Standards Trio Кіта Джеретта, від авангардної фьюжн-групи Directions (пізніше New Directions) і новаторського фрі-джазового колективу Special Edition до африканської, бразильської, електронної, драм-н-бейсовой і медитационной музики на власному лейблі Golden Beams, заслужена кар'єра ДеДжоннета була позначена шаленої креативністю, багатогранної музикальністю і неповторним підходом до інструменту.
Група відбирає свій репертуар з класичних альбомів і груп ДеДжонетта: Special Edition ("Special Edition", "Audio-Visualscapes", "Earthwalk", і "Irresistible Forces"), "Parallel Realities", Directions ("New Rags"), " New Directions "," Music for the Fifth World "," Album, Album, and Gateway "; а також копозіцій з релізу на Golden Beams спільно з Данило Перез і Джоном Патітуччі" Music We Are "(" Tango Africain "and" Soulful Ballad ") і нових композицій, таких як" Six into Four "і" Spanish 7 "(aka" Spanish Moorish ").

13 жовтня, 20.00

м. Запоріжжя, БК "Металургів", вул. 40 років Радянській Україні

квитки: 120-200 грн. 

тел: 212-11-21© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 августа 2012