139
аквариум в запорожье

АКВАРІУМ в Запоріжжі 2012

Вс, 23 сентября 2012
Запорожье, Украина
бульвар Шевченко, 1 [на карте]

У творчості «Акваріуму» народилася ціла епоха: епоха свіжого повітря, вірші Бориса Гребенщикова змусили думати і дорослішати.


Пісні гурту виховали не одне покоління: глибокі, наповнені складним сплетінням сенсів, вони закликають зупинитися, набрати того самого свіжого повітря в легені і хоч на секунду - на видиху - згадати про головне. Музика Акваріума - нескінченний пошук відповідей, на які і цілого життя мало.

А вистачило б «4.000 років»? Це і належить дізнатися шанувальникам Бориса Гребенщикова на ювілейному концерті групи, якій цього року виповнюється 40 років.

У свої сорок «Акваріум» як і раніше знаходиться в безперервному русі, в безперервному пошуку, експериментує з різними стилями і музичними жанрами.

БГзавжди зберігає здатність знайти нове і несподіване в буденному й повсякденному. А на запитання про вік відповідає з усією серйозністю: «Відпочити хочеться. Але зробити щось ще незроблене - цього завжди хочеться більше. Поки живий, краще максимально повно використати цю можливість». «Вперед до витоків; Відпочинок - і вгору» 23 вересня нам надається шанс доторкнутися до унікального явища культури, створеному Борисом Гребєнщиковим. Доторкнутися до цілої епохи - музичної, філософської, творчої ... Епохи, ім'я якої - АКВАРІУМ!

23 вересня, 19:00

м. Запоріжжя, БК "Дніпроспецсталь", бул. Шевченка, 1

квитки: 150-600 грн.

тел.: 234-57-61© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 августа 2012