138
лебединое озеро в днепропетровске

Балет «Лебедине озеро» 2012

Пт, 12 октября 2012
Днепр, Украина
ул. Ленина, 5 [на карте]

У Академічному Українському Музично-Драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка гостям та мешканцям міста покажуть балет П. Чайковського в 3-х діях. Головні партії виконують солісти Санкт-Петербурзького Маріїнського Академічного театру.

 


Балет «Лебедине озеро» у трьох діях розповість про історію кохання принца Зігфріда і Одетти, яку злий чарівник перетворив на королеву лебедів. Святкуючи своє повноліття в палацовому парку, принц Зігфрід веселиться серед друзів. Але пролетіла над парком зграя лебедів манить його за собою. У лісі на березі озера серед дівчат-лебедів принц знаходить Одетту, добру фею з короною на голові. Зігфрід покірний її красою, приголомшений розповіддю про переслідування Мачухи-Сови і клянеться Одетті у вічній любові. Але фатальна доля не дає їм поєднати свої серця.

На балу в замку за велінням матері Зігфрід має обрати собі наречену. З'являється Оділлія, в якій Зігфріду бачиться Одетта, їй він і надає перевагу. Зрозумівши, що зробив фатальну помилку, принц біжить до озера і просить у Одетти прощення, але не отримує його. Зігфрід зриває з голови Одетти корону, яка рятувала її від переслідувань Мачухи-Сови. Принц сподівається, що дівчина-Лебідь піде з ним в світ людей. Але бурхливі хвилі розбушувалася на озері стихії поглинають Одетту і Зігфріда.


Академічний Український Музично-Драматичний театр ім. Т. Г. Шевченкавул. Леніна, 5

12 жовтня, 19:00

ціни на квиткі: 100-350 грн.
Замовлення квитків: 778-55-55 (касса), 744-52-35, 744-11-27© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 августа 2012