194
выставка путь к храму

Виставка «Шлях до Храму»

Пн, 24 сентября 2012
Николаев, Украина
ул. Советская [на карте]

Виставка «Шлях до Храму» - перший в Україні прийом з'єднання мистецтва слова, музики і живопису в одній експозиції.


Вона присвячена темам доброти, любові, милосердя і щастя, які представлені пісень-притчами Світлани Копилової. Мальовничу частина виставки презентують художні ілюстрації-враження за мотивами цих пісень, виконані художником Валентином Меркуловим.
Пісенний супровід кожної картини здійснюється через аудіо-навушники, розміщені поруч з нею. Завдяки цьому відвідувач виставки сприймає пісню і живопис як єдине ціле, що занурює його в особливу атмосферу, створюючи відчуття спілкування один на один з музично-поетичними та зоровими образами.
Під назвою «Шлях до Храму» розуміється шлях людини до Храму своєї душі і свого серця. Це світська виставка про духовні цінності. Вона буде цікава будь-якій людині, не залежно від його соціальних чи релігійних поглядів. Не тільки дорослі, але і діти, сприймають і розуміють світ, насамперед через образи та враження, відкриють для себе багато нового і корисного, що допоможе в їх перших кроках на життєвому шляху, розширить їх духовний кругозір.
Організатори виставки подбали також про людей позбавлених слуху, розмістивши під кожною картиною тексти пісень, що допоможе їм повноцінно сприймати живописні полотна через поезію.
Головна мета виставки - пробудження в душах людей доброти, яка допомагає їм знаходити шлях до своєї душі, бачити радість в житті, знаходити надію і любов.

Ласкаво просимо на виставку!

З 11 по 24 вересня 2012 р. виставка музичних картин «Шлях до Храму»
м. Миколаїв, виставковий салон на вул. Радянській (кут Адміральської)
Час: 10.00 - 20.00
Квитки та подробиці за тел. 45-30-20
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 августа 2012