167
я галерея киев

Ростислав Котерлін та Володимир Будніков в арт-центрі Я Галерея у Києві

Вт, 09 октября 2012
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Арт-центр Я Галерея запрошує на відкриття нових виставок.

ПО ІЛЮЗІЇ. Ростислав Котерлін

Людина не може без «омани». Ця річ настільки первісна, як ландшафти, що оточують нас. Ілюзійність повсюди. Дони Хуани шепочуть на вушка жінкам лоскотливі слівця. Ті не вірять, але ведуться. Найуспішніші політики використовують ілюзії у грі з масами. Довкола нас щодня, у промисловий спосіб, продукуються образи, створені методом поверхневого синтезу мистецтв. Митець може вихопити цілісність світу лише з певної точки зору у певному світлі. І це світло раптове й короткочасне, як спалах блискавки. Іншого не дано. Неможливо схопити об’єкт тотально, а живопис – надто тонка матерія для однозначних трактувань. 

Ландшафт. Володимр Будніков

тераса арт-центру Я Галерея у Києві, на Хорива, 49Б

Новий проект Володимира Буднікова на терасі арт-центру – ритмічна композиція залізних скульптур, форма й матеріал яких апелюють до відчуття простору Землі. Ми споглядаємо Ландшафт, обмежений квадратом, де дроти окреслюють траєкторію польоту Крил – ряду вертикальних фігур, що ламаними лініями пласкої форми перетворюють небо над терасою в поле битви. Привиди підземелля, вдягнені в іржаві обладунки, готові щомиті відірватися від землі, але міцно тримаються за поверхню, спираючись на стопи… 
Запрошуємо Вас на відкриття виставок за участю художників, що відбудеться в середу, 12 вересня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Хорива, 49Б.

 За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:

координатор проектів Стефанія Цап,  044 492 92 03,  067 547 22 86,  pr@yagallery.com.ua
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 сентября 2012