245
Вистава Два ангели. Одеський український театр ім. В. Василька

Вистава Два ангели. Одеський український театр ім. В. Василька

Вт, 29 сентября 2015
Одесса, Украина
ул. Пастера, 15 [на карте]

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька представляє!


Ніколи не відкривайте двері своєї квартири незнайомцю, якщо ви ще не посадили дерево, не побудували будинок і не народили сина. Ризикуєте ніколи цього не встигнути. Перед вами цілком може виявитися посланник з того світу, який спочатку попросить випити, а потім бадьоро повідомить, що жити на землі вам залишилися лічені хвилини, і він прибув, щоб підготувати необхідні супровідні документи на небеса. У таку невигадливу ситуацію потрапив герой п'єси Віктора Шендеровича «Два ангела, чотири людини» Іван - бізнесмен середній руки, що промишляє продажем «котячих консервів», випадково відкрив двері своєї квартири занепалого ангела.

Вистава «Два ангела» - комедія з відмінною ідеєю! Справжня смішна історія, в якій ви можете сповна насолодитися стрімкими поворотами сюжету, жартами, дотепності і незабутніми репліками персонажів в безпосередній близькості від акторів - вистава йде на малій «Сцені 38».

Постановка, сценографія та музичне рішення - народного артиста України Ігоря Равицького.

У виставі зайняті: народний артист України Анатолій Дриженко, заслужені артисти України Ігор Геращенко, Павло Шмарьов, артисти: Андрій Зай, Богдан Паршаков, Олександр Самусенко, Олександр Бабій, Михайло Грицик, В'ячеслав Казимирчак.

 

Адреса: Україна, г. Одеса, Одеський український театр ім. В. Василька, вул. Пастера, 15.

Тел.: (048) 723-89-77

18:30© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 декабря 2014