254
Вистава Гамлет. Одеський український театр ім. В. Василька

Вистава Гамлет. Одеський український театр ім. В. Василька

Ср, 20 мая 2015
Одесса, Украина
ул. Пастера, 15 [на карте]

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька представляє!


Захоплююча, неповторна постановка Дмитра Богомазова та кращих майстрів українського театру. Переклад Юрія Андруховича розкріпачений, сучасний, поетичний. Блискуче виконують ролі провідні артисти театру.

Вибілені особи-маски, механічний сміх, здатність героїв дуже швидко і чітко вимовляти текст і нездатність швидко пересуватися - немов у театрі маріонеток. Біле і чорне. Добро і зло. Події трагедії вишикувалися як в пасьянсі, по волі долі. Ніхто ні в чому не винен. Всім у світі править фатум. Люди-ляльки, що грають і нічого не відчувають. Білі, плоскі, ніби паперові. Де в цьому світі місце Гамлета - ось в чому питання. Він теж лялька, інтриган, гравець? Так, але він шукає правду. Пошуки якої завжди ускладнюють і скорочують життя. Але він живе.

Інтелектуально витончений, метафоричний, атмосферне спектакль.

Художньо-постановочна група вистави: кияни Дмитро Богомазов (режисер-постановник), Олександр Друганов (художник-постановник), Лариса Венедиктова (режисер з пластики), Олександр Курій (автор музичного рішення і звукорежисер).

У ролі Гамлета - заслуженій артіст України Яків Кучеревський.

У виставі беруть участь: заслужені артисти України Ольга Петровська, Галина Кобзар-Слободюк, Ігор Геращенко, лауреат премії ім. народного артиста України І. Твердохліба Євген Юхновець, артисти Олександр Бабій, Ірина Бессараб, Олександр Станкевич, Валерій Швець, Сергій Ярий, артистки Тетяна Глущенко, Тетяна Медвєдєва, Тетяна Саковська.

 

Адреса: Україна, м. Одеса, Одеський український театр ім. В. Василька, вул. Пастера, 15.

Тел.: (048) 723-89-77

18:30© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 декабря 2014