215
Вистава Український Декамерон. Одеський український театр ім. В. Василька

Вистава Український Декамерон. Одеський український театр ім. В. Василька

Пт, 22 мая 2015
Одесса, Украина
ул. Пастера, 15 [на карте]

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька представляє!


Фолк, буф, драма, комедія, народні гуляння, казка для дорослих. Іронія Боккаччо з українським підтекстом. "Український Декамерон" - яскравий вертепний світ, в якому радість і біль, сміх і сльози, життя і смерть, - все переплетено, існуючи на межі іншого буття містично загадкової і непізнаної України, такої близької й у той же час такої далекої від нас. Це і життя українського села з його самобутніми піснями, гумором та горілкою, і той світ, в якому нікому не видасться дивним розмова зі смертю, - просто, на призьбі, "по-сусідськи", і нікого не здивує гарцеваніе чортів, людина-півень або політ героїв в небі. Жива музика, автентичний спів і унікальне сценічний простір - глядач сидить на сцені, обличчям до залу для глядачів, а перед ними розгортається широка панорама: видовище!

Оригінальна п'єса КЛІМа, написана спеціально для театру ім. В. Василька.

На постановку керівництво театру, продовжуючи практику запрошення лідерів сучасної української режисури, запросило Владислава Троїцького (м. Київ) з столичного Центру сучасного мистецтва «Дах» (до речі, відзначимо, це перша постановка режисера поза свого колективу).

У виставі беруть участь: заслужені артистки України Галина Кобзар-Слободюк, Діана Мала, Марія Пивоварова, Ірина Черкаська, Світлана Гужва, заслужений артист України Ігор Геращенко, артисти Богдан Паршаков, Євген Юхновець, Ірина Бесараб, В'ячеслав Казимирчак, Нінель Наточа, Ганна Осадча, Людмила Васильєва, Любов Гурін, Олег Русол, Петро Зінченко, Сергій Ярий та інші.

Сценічний дизайн - Наталія Мариненко і Олексій Нужний

Художник по костюмах - Володимир Уманенко

Хормейстер - Ганна Охрімчук (м. Київ)

 

Адреса: Україна, м. Одеса, Одеський український театр ім. В. Василька, вул. Пастера, 15.

Тел.: (048) 723-89-77

18:30© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 декабря 2014