300
гоголь фест 2012

Neofolk project - візуальна програма ГОГОЛЬFEST-2012

Сб, 29 сентября 2012
Киев, Украина
вул. Інженерна, 7В [на карте]

Арт-центр Я Галерея представляє візуальну програму ГОГОЛЬFEST-2012.

Neofolk project - візуальна програма ГОГОЛЬFEST-2012
Куратор - Павло Гудімов
21.09 - 29.09.2012
У приміщенні заводу металоконструкцій, метро Видубичі, вул. Інженерна, 7В
Олександр БабакРостислав Котерлін/ Стас Волязловський/ Дмитро МолдовановАндрій ХірАльбіна ЯлозаСтаніслав СілантьєвОлег ГрищенкоРуслан ТрембаАнтон ЛоговСвітлана СтрукАндрій СагайдаковськийОлександр Кадніков/ Ірина КаленикВолодимир БудніковАлевтина КахідзеОлександр КорольМикита КравцовДмитро КузовкінОлександр ЛяпінМикола Малишко/ Степан Рудик/ СаданТіберій Сільваші/ Оксана Чепелик/ Олекса Фурдіяк/ Іван Семесюк/ Валерій Кузнєцов/ Олександр Алєксєєв/ Андрій Дудченко/ Анна Миронова/ Станіслав ПерфецькийНіна Мурашкіна та інші

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея представляє спецпроект візуального мистецтва в рамках ГОГОЛЬFEST-2012 під назвою Neofolk project, спрямований на дослідження витоків української народності в сучасному мистецтві. Концепція проекту визрівала досить тривалий період, очікуючи на влучний час та місце, яким і став цьогорічний ГОГОЛЬFEST.

Не заглиблюючись у дрібні побутові та складні політичні проблеми, Neofolk project складає портрет сучасної української дійсності - з її новою міфологією та новою символічною мовою. Енергійність і повторення, яскравість і декоративність, образи-загадки й слова-замовляння, відкритість до експериментів і ритуалізація творчого процесу, дистанційована авторська інтерпретація і відверте й горде наслідування... Дослідження лише починається, а мистецтво неофольку уже працює, щедро засіваючи поле «колективного несвідомого» новими оптимістичними образами майбутнього нації.  

Лекційна програма Neofolk project:

22 вересня - лекції куратора спецпроекту Павла Гудімова (14.30) та художниці Алевтини Кахідзе (19.30).

23 вересня - лекція Олени Осіпчук (13.00) - кандидата історичних наук, наукового співробітника відділу культурологічних досліджень національної НДІ українознавства та всесвітньої історії, на тему: "Елементи українського фольклору у сучасному мистецтві".

Запрошуємо Вас на відкриття проекту, що відбудеться в п'ятницю, 21 вересня о 19.00, за адресою вул. Інженерна, 7В.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 сентября 2012