806
Міжнародний музичний фестиваль «О-ФЕСТ» 2017. Київський театр оперети

Міжнародний музичний фестиваль «О-ФЕСТ» 2017. Київський театр оперети

10 июня — 11 июня 2017, 19:00
Киев, Украина
Театр оперетты [на карте]

П’ятий, ювілейний Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-FEST» протягом двох днів буде проходити у Києві та Бучі. Фестивальні події відбуватимуться у класичному форматі - на основній сцені Національної оперети України та «open-air» у мальовничому парку міста Буча (вул. Інститутська, 56), на знаменитому Співочому полі (вул. Лаврська, 25), біля Київського національного академічного театру оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3).

Засновники та організатори фестивалю: Київський національний академічний театр оперети, Бучанська міська рада.

За підтримки: Міністерства культури України, Голови Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури КМДА.

У фестивалі беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Італії. Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, США, Швейцарії, України.

Традиційно «О-Фест» відвідають почесні гості - Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць, керівники, диригенти та артисти провідних музичних театрів світу, знамениті виконавці і музиканти, відомі політики та представники влади, знані діячі культури і мистецтва.

«Для Національної оперети України «О-Фест» важливий тим, що дає, перш за все, художнє, професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн, - вважає Богдан Струтинський. - А для глядачів – це прекрасне шоу! Український глядач має змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє широкій популяризації жанру оперети, до того ж це ефективна реклама Національної оперети в Україні і у світі. Фестиваль класичної музики – ознака високої культури міста, держави. Фестиваль класичної музики звеличує культуру країни».

Дводенною програмою ювілейного фестивалю передбачені широкомасштабні мистецькі акції та розмаїття дитячих розваг. Будуть представлені скульптурні експозиції, виставки живопису та графіки, інсталяції сучасного мистецтва, інтерактивні візуальні проекти. Відбудуться виступи каскадерів, музикантів, танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, театралізовані постановки. Головною подією фестивалю стануть Гранд-концерти, в яких беруть участь іноземні та українські артисти.

Творчий потенціал фестивалю щорічно зростає! У фестивалі «О-Фест-2017» беруть участь понад 50 творчих колективів та більше 750 учасників різноманітних культурно-мистецьких напрямків. Гранд-концерт фестивалю у Бучанському міському парку щороку збирає рекордну кількість глядачів, завдяки зростаючому колу учасників, Гранд-концерт «О-Фест» у Національній опереті України набуває світової популярності. Щирість і повага, вшанування національних цінностей різних народів, гостинні традиції України з року в рік приваблюють все більше учасників фестивалю.

«О-FEST» об’єднає світ музикою!
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 января 2015

Киев - Театр

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все