116
Мандрівна фотовиставка Українського Транспорту

Мандрівна фотовиставка Українського Транспорту

Вс, 04 ноября 2012
Днепр, Украина
пл. Петровского, 12 [на карте]

Проект Європейського Союзу Мандрівна фотовиставка Українського Транспорту стартує в Дніпропетровську.

Вперше в Україні фотовиставка, присвячена розвитку українського транспорту, здійснить мандрівку залізничними вокзалами, з метою довести – український транспорт має бути і буде – для людей. За ініціативи безпосереднього організатора – Проекту Європейського Союзу (ЄС) «Підтримка впровадження Транспортної Стратегії України» (ППС), рух фотовиставки сімома найголовнішими містами держави розпочнеться восени 2012 року. З третього жовтня, стартуючи в Дніпропетровську, виставка триватиме майже рік. Після Харкова, Донецька, Запоріжжя, Одеси й Львова фотовиставка завершить свою мандрівку в столиці України. 
Мандрівна фотовиставка нагадує про головне призначення транспорту – підтримувати комунікацію між людьми. Представляючи кожен вид транспорту, експозиція акцентує увагу на об’єктах, відсутніх на фотозображеннях, проте найважливіших у транспортній системі. Це пасажири й працівники українських транспортних служб. Люди, які щоденно створюють комфортні умови для безпечної, зручної і швидкої мандрівки – основна рушійна сила української транспортної галузі. 

Відкриття проекту відбудеться у середу, 3 жовтня, о 15.00 у приміщенні Центрального залізничного вокзалу Дніпропетровська, в залі очікування підвищеного комфорту #1. © md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 сентября 2012