598
ДАХАБРАХА та PORT MONE додатковий концерт!!!

ДАХАБРАХА та PORT MONE додатковий концерт!!!

Чт, 01 марта 2012
Киев, Украина
вул. Артема, 1 [на карте]

Найзагадковіші представники української та білоруської незалежних сцен  — етно гурти ДахаБраха та Port Mone презентують щойно записаний спільний альбом, та на численні проханнями влаштовують ДОДАТКОВИЙ КОНЦЕРТ У КИЄВІ!!! 


 

Платівка має назву «Хмелева Project», адже саме у селі Хмелева, на схилах Дністровського каньйону, були створені її перші композиції. Запис було здійснено на Toya Studios у польському місті Лодзь, що надихало не одне покоління митців (зокрема, тут навчались режисери Анджей Вайда та Роман Поланскі, а Девід Лінч знімав свою «Внутрішню імперію»). Допомогли здійснити проект польські друзі АртПоля — фундація Hermetic Garage.

Колаборація ця видається дуже природною. Обидві команди користуються незаперечним авторитетом у середовищі незалежних артистів завдяки своїй свободі від будь-яких стереотипів і приголомшливій працьовитості. Обидві вони створюють актуальну музику, що народжується в синтезі ембієнту, психоделіки та слов'янського фольклору, затребувану і у власних країнах, і на престижних світових форумах. 
 

Майже через рік після усамітнення в Хмелевій музиканти зустрілися знову, щоб записати вже цілком осмислений, захопливий і динамічний варіант свого експериментального проекту. Це ще не новий жанр, але вже доволі відсторонений від сучасної музичної реальності світ. «Хмелева Project» є справжньою мистецькою подією на стику музичних ідей, філософських думок і емоцій, здатною показати Європі зовсім інші Україну та Білорусь — глибші, чуттєвіші та цікавіші, ніж ті, уявлення про які зараз переважають у світі.

1 березня
Київ,Будинок художника, вул. Артема, 1–5, 

  19:30

квитки (120–320 грн) в театральних касах
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 февраля 2012