410
Концерт гурту Pianoбой у м. Львів. 2015

Концерт гурту Pianoбой у м. Львів. 2015

Чт, 23 апреля 2015
Львов, Украина
просп. Чорновола, 2 [на карте]

23 квітня, четвер, о 19:00 – Концерт гурту Pianoбой.
Event Hall КІНО, просп. Чорновола 2

Музикант вкладає в кожен звук пісень особисті переживання. Не дарма Дмитро вважається віртуозним піаністом, який настільки енергійно та самовіданно грає на синтезаторі, що у слухачів складається враження, ніби музикант за допомогою магії створює гармонійну та чуттєву мелодію.

Дмитро Шуров - музика, лірика, голос, piano, концепція
Ольга Шурова - бек-вокал, nord electro, гітара
Олександр Поляков - барабани
Микола Кістеньов - бас-гітара

Дмитро Шуров широко відомий в якості колишнього піаніста колективу «Океан Ельзи», одного з авторів Esthetic Education. Крім того, Шуров не один рік плідно співпрацював iз знаменитою Земфірою. Також останні роки Дмитро часто з'являється у якості запрошеного піаніста на концертах гурту "Бумбокс".

Після виходу дебютного альбому проект Pianoбой динамічно розвивається. За останні кілька років музиканти взяли участь у безлічі фестивалів, що пройшли в Україні та СНД, і давали сольні концерти. У вересні 2013 року гурт випустив другий студійний альбом.

Зараз гурт постійно працює над новими композиціями, Дмитро обіцяє у найближчому майбутньому порадувати шанувальників новим альбомом. Частину нової творчості Pianoбой представить на концерті у Львові.

Квитки - 150-300 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 марта 2015