393
Дитячі виставки у Дніпропетровському художньому музеї.

Дитячі виставки у Дніпропетровському художньому музеї.

Вс, 25 ноября 2012
Днепр, Украина
вул. Шевченка 21 [на карте]

16 жовтня, о 16.00, у Дніпропетровському художньому музеї з нагоди Дня художникабуде відкрито 2 дитячі виставки – «На крилах творчості – до успіху» та «Я малюю Ріднокрай»


На виставці «На крилах творчості – до успіху» репрезентовано біля 80 творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учнів та учителів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 2, яка відзначає своє 25-річчя. Тут і твори традиційного образотворчого мистецтва – живопис, графіка, і різноманітні техніки декоративно-прикладного мистецтва - петриківський розпис, батик, витинанка, ф’юзинг.

Експозиція демонструє рівень художньої освіти спеціалізованої школи, а також вплив творчості вчителів на особистість дитини.

За 25 років існування художньої школи № 2 чисельність її учнів виросла з 200 до 400. Багато талановитих випускників школи для продовження своєї мистецької освіти вступають у такі навчальні заклади, як Дніпропетровський театрально-художній коледж, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, Харківська академія дизайну та мистецтв, Київська Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Київський національний університет технологій та дизайну та інші виші України й зарубіжжя.

Творча майстерність та здібності учнів художньої школи № 2 здобули визнання на виставках та конкурсах у Росії, Чехії, Польщі. Школа відзначена міжнародними сертифікатами професійного конкурсу графіки дітей та молоді та начальних художніх шкіл «Beautiful like flowers is the land…», Чехія (м. Хавіров) 2008, 2010, 2011 р.

Школа є активним учасником всіх міських культурно-просвітницьких заходів. 2012 року школа стала переможцем міського конкурсу «Сузір’я муз Дніпропетровська» в номінації «Краща школа естетичного виховання» та одержала диплом у номінації «Міжнародне визнання».

Виставка «На крилах творчості – до успіху»  працюватиме у стінах ДХМ по 25 листопада.

 

На виставці «Я малюю Ріднокрай» представлено твори переможців конкурсу дитячого малюнку, який Дніпропетровський художній музей оголосив у вересні 2012 року з нагоди святкування 80-річчя створення Дніпропетровської області.

До участі в конкурсі були запрошені учні художніх шкіл Дніпропетровська, які подали близько 80 робіт у різноманітних графічних техніках: малюнок олівцем, сангіна, соус, вугілля, туш, акварель, лінорит, офорт та ін. Художня рада музею визначила переможців конкурсу від кожної школи, яким присуджено 1-ше, 2-ге і 3-тє місця.

         Проведення конкурсу сприяє розвитку та зацікавленню учнівської молоді у засвоєнні різновидів графічних технік та вивченню історії рідного краю. Виховання у підростаючого покоління загальнолюдських цінностей: патріотизму, моральності, дружелюбності, почуття краси і гармонії. Музей у свою чергу відслідковує творчий потенціал художніх шкіл та підтримує юних художників, надаючи їм можливість демонструвати свої роботи у музейних залах.

  Виставка «Я малюю Ріднокрай» триватиме по 31 жовтня.

 Довідки за тел.: 744-60-35

м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка 21© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 октября 2012