335
Вистава "Дикі лебеді". Перший український театр для дітей та юнацтва

Дикі лебеді. Перший український театр для дітей та юнацтва

Пн, 31 октября 2016
Львов, Украина
Перший український театр для дітей та юнацтва [на карте]

Казка на 2 дії.

Вистава Першого українського театру для дітей та юнацтва "Дикі лебеді" створена на основі казки видатного датського письменника Ганса-Христіана Андерсена. Автор різних літературних жанрів від віршів, поем до п'єс та нарисів – отримав найбільшу популярність як казкар. Одна із його казок і стала основою для вистави "Дикі лебеді" за інсценівкою Софії Прокоф'євої та Ірини Токмакової. Переклад здійснила Олена Баша, створив вірші до вистави відомий львівський поет Іван Лучук.

Ця романтична казка Андерсена – історія чарівної дівчини Елізи, яка рятує своїх братів від чаклунства, даючи обітницю мовчання, і до кінця залишається вірною їй, жертвуючи собою заради щастя найдорожчих людей.

Вистава утверджує віру в краще майбутнє та щирий оптимізм, в ній поєднані фантастичні пригоди з високими романтичними емоціями. Жертовність і любов, тепло сердець можуть здійснити чудове перетворення і врятувати усіх від злих чарів. Добрі світлі сили обов'язково подолають найскладніші ситуації, пройдуть через усі перепони, щоб вкотре подарувати нам радість торжества добра.

Вистава розрахована на глядачів молодшого та середнього шкільного віку.

Телефон для довідок: +38(032) 272-68-41© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 марта 2015

Львов - Скоро

Показать все