255
Курс письменницької майстерності (23 березня – 20 травня 2015)

Курс письменницької майстерності (23 березня – 20 травня 2015)

Ср, 20 мая 2015
Львов, Украина
вул. Мулярська, 2А [на карте]

23 березня у Львові вперше стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності». Відомі письменники та літературознавці поділяться зі слухачами теоретичними засадами літератури і практичним інструментарієм письма. Твори кращих випускників курсу видадуть окремою книжкою.

«Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 20 березня включно.

Лектори курсу – досвідчені та професійні письменники, перекладачі, видавці, літературознавці та критики, а саме: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Наталка Сняданко, Юрій Іздрик, Маріанна Кіяновська, Галина Крук, Остап Сливинський, Галина Пагутяк, Ростислав Семків, Марія Зубрицька та Соломія Чубай.

Програма «Курсу письменницької майстерності» спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної літературної майстерності. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.

Учасники курсу дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: як будувати сюжет і композицію; як виписувати персонажів; як працювати з мовою, діалогами і художніми деталями; як оволодіти технікою письма короткої та довгої прози, публіцистичних і критичних творів; як навчитися критикувати самого себе; як знайти свого читача та звідки брати натхнення.

Також лектори поділяться головними поняттями літературознавства, психологією мистецької творчості, особливостями написання творів у різних жанрах, стилях і формах.

Програма курсу складається з 50 годин лекційних та практичних занять. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, неформальні зустрічі, літературні вечори.

Твори 10 найкращих випускників видадуть окремою книжкою. Переможця визначатиме журі за результатами творчих завдань.

ХТО НАШІ ЛЕКТОРИ?

- Юрій АНДРУХОВИЧ – письменник, публіцист, перекладач, Патріарх Бу-Ба-Бу, один з найвідоміших сучасних українських письменників;

- Юрій ВИННИЧУК – письменник, перекладач, редактор, лауреат багатьох літературних премій;

- Марія ЗУБРИЦЬКА – літературознавець, перекладачка, проректорка Львівського національного університету ім. І.Франка;

- Юрій ІЗДРИК – письменник, музикант, художник, культуролог, один із засновників Станіславського феномену;

- Маріанна КІЯНОВСЬКА – письменниця, літературознавець, перекладач, критик, засновниця літературної премії «Великий Їжак»;

- Галина КРУК – поетка, літературознавець, перекладачка, лауреатка багатьох літературних премій;

- Галина ПАГУТЯК – письменниця, есеїстка, лауретка Шевченківської премії;

- Тарас ПРОХАСЬКО – прозаїк, публіцист, перекладач;

- Ростислав СЕМКІВ - видавець, літературознавець, критик, директор видавництва "Смолоскип", викладач у "Києво-Могилянській Академії";

- Остап СЛИВИНСЬКИЙ – поет, літературознавець, перекладач;

- Наталка СНЯДАНКО – прозаїк, перекладачка, редакторка і публіцистка;

- Соломія ЧУБАЙ – культурна менеджерка, музикантка, вокалістка гурту «Джалапіта». продюсерка літературно-музичних проектів, організаторка фестивалів «Флюгери Львова», «Джаз без», «Наше Різдво».

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Щоб стати учасником «Курсу письменницької майстерності», потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/5zUUep Прийом заявок триває до 20 березня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1800 грн.

Дати проведення: 23 березня – 20 травня (заняття будуть приходити по вівторках і четвергах о 19:00).

Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20)© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 марта 2015