1910
СКЛЯНИЙ ЗВІРИНЕЦЬ. Театр ім. Івана Франка

СКЛЯНИЙ ЗВІРИНЕЦЬ. Театр ім. Івана Франка

Вт, 20 марта 2018, 19:00
Вс, 29 апреля 2018, 19:00
Ср, 30 мая 2018, 19:00
Киев, Украина
Театр им. Ивана Франка [на карте]
(044) 279 - 59 - 91

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка представляє!

«Скляний звіринець» – п'єса одного з найвідоміших драматургів Америки XХст., класика світової літератури, «американського Чехова» - Теннессі Уїльямса, написана у 1944 році.

В центрі уваги – маленька американська сім'я. Мати, що мріє про успішне майбутнє своїх дітей і весь час розповідає про свої минулі успіхи, донька, що живе у світі крихких ілюзій, і син, що мріє займатись творчістю, а натомість – працює у взуттєвому магазині. Є у виставі і батько, що покинув їх багато років тому і подався у мандри, залишивши сім'ю на тендітних плечах дружини, і ще маленького сина.

В певний момент, «американська мрія» зустрічається з реальністю, і от чи виявиться вона спроможною суперечити дійсності – залежить від кожного з героїв.

Тут іронія поєднується зі зворушливою наївністю, прагматизм – з жертовністю, дотепність – із розпачем, а крізь щоденний побут проступає висока трагедія: трагедія втрачених можливостей, пошуку і втрати гармонії та прекрасного, надто крихких і беззахисних для існування у світі, трагедія згаяного часу, який неможливо повернути. Що важливіше: обов'язок перед родиною і зв'язок з найближчими людьми чи обов'язок перед собою і пошук власного шляху?

П'єса про те справжнє, найважливіше і найнеобхідніше, чого ми не помічаємо у щоденній біганині, і без чого, світ перетворюється на велику людську пустелю.

Режисер-постановник – засл. арт. України, засл. арт. Росії Тетяна Аркушенко

Художник-постановник – Федір Александрович

Художник по костюмах – Катерина Маркуш

Музичне оформлення – Ігор Мосєсов

Режисер відеоряду – засл. арт. України Тетяна Аркушенко

Асистент режисера – нар. арт. України Ірина Дорошенко

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна

Звукорежисер – Віктор Власюк, Оксана Макарська

Художник по світлу – Ганна Ваховська

Інженер відеоряду – Павло Вавриневич


Адрес: Україна, м. Київ, Театр ім. Івана Франка, пл. Івана Франка, 3.

Тел.: 279 - 59 - 21

Камерна сценаКлючевые слова: СКЛЯНИЙ ЗВІРИНЕЦЬ, 2018, афиша киев, драматический Театр имени франка, театр имени франка, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, как доехать, касса, контакты, пойти на спектакль, пойти в театр, афиша театр имени Франка, апрель, март, май, травень

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 марта 2015