479
Велопроменада "Батяри на роверах" 2015

Велопроменада "Батяри на роверах" 2015

Сб, 02 мая 2015
Львов, Украина
ул. Дерех а-Арец 1 [на карте]

Батяри на роверах - це перша львівська ретро велопроменада, що об'єднає людей, що цінують стиль та міські велосипеди, сподіваємоя це стане щорічним дійством та своєрідною присвятою львівській батярській міській культурі початку ХХ ст.

Ретрозаїзди відбуваються щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже три роки поспіль відбуваються ретро-круїзи у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, на черзі і Львів. Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури. До заїзду допускаються будь велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Як і випливає з назви, вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

У нас же нічим не гірше від англійців, є цілий шмат унікальної батярської культури зі своєю мовою, піснями, кодексом чести, традиціями та одягом.

Отож, готуйте свій анцуг, шукайте дідові бятярівки та беретки, маринарки та мантелі, прасуйте гальсбіндери, всьо має бути бронзово-твідове!

Побачимося у городі та не забудьте зробити файну фризуру!

Програма

12.00 - збір на Площі Ринок, проходження реєстрації
13.00 - початок велопроменади “Батяри на роверах”
14.00 - збір у парку ім. Івана Франка, у програмі

-майстер-клас з лінді-хоп та соло-джаз плюс бонус вивчення всесвітньо відомої лінійки Шим Шим від Lindy Club - Swing Dance in Lviv
-зачіски, мода та вінтажна ярмарка
-акустичний концерт
-нагородження кращого чоловічого та жіночого образу
-кавове частування
-кіно у парку
- майстер-класи для дітей з розмальовування дзвоників

Реєстрація та вхід вільний!

Контакти: info@roverchic.com© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 марта 2015

Львов - Скоро

Показать все