634
Концерт гурту MGZAVREBI (Мгзавребі) у м. Львів. 2015

Концерт гурту MGZAVREBI (Мгзавребі) у м. Львів. 2015

Вт, 28 апреля 2015
Львов, Украина
ул. Леси Украинки, 1 [на карте]

Мгзавребі - грузинська музична група, утворена в 2006 році в Тбілісі. Назва в перекладі з грузинської мови означає «Мандрівники». Популярність прийшла до Mgzavrebi після виходу фільму Давида Імедашвілі «Місто мрії», в якому звучав їх саундтрек. На сьогоднішній день групу можна назвати однією з найпопулярніших в Грузії.

За час свого існування музиканти співпрацювали з такими всесвітньо відомими виконавцями, як Пласідо Домінго, Buena Vista Social Club, Андреа Бочеллі Ніно Катамадзе. Група також співпрацювала з музичним колективом ТНМК, з яким вони записали пісню «Qari Qris».

Дивовижну команду, об'єднуючу 12 музикантів, називають сьогоденням і майбутнім модної Грузії, її музичним символом. Музиканти встигли взяти участь у більш ніж 50-ти масштабних проектах по всьому світу і виступити на одній сцені зі всесвітньо відомими артистами - такими як Shakira, Placido Domingo, Buena Vista Social Club, Andrea Bocelli. Група стала популярною в Грузії після виходу на екрани фільму "Місто мрії", саундтрек до якого написали і виконали музиканти.

Команда має безліч шанувальників в Україні та відома насамперед тим, що cобрала аншлаг навіть на дебютному виступі в столиці півтора року тому. C тих пір Mgzavrebi неодноразово давали концерти в Україні і кожного разу збирали повні зали. Торік українська група ТНМК та Mgzavrebi презентували відео на спільну пісню Qari Qris, яка звучить в ефірі музичних каналів.

 

Адреса: Україна, м. Львів, театр ім. Марії Заньковецької, вул. Лесі Українки, 1.

Телефон: 097 000 70 50

 

Концерт группы MGZAVREBI (Мгзавреби) в г. Минск. 2015

Концерт Гришковца и Мгзавреби в г. Москва. 2015

Концерт группы MGZAVREBI (Мгзавреби) в г. Тюмень. 2015

Концерт группы MGZAVREBI (Мгзавреби) в г. Челябинск. 2015

Концерт группы MGZAVREBI (Мгзавреби) в г. Екатеринбург. 2015

Концерт группы MGZAVREBI (Мгзавреби) в г. Пермь. 2015

Концерт гурту MGZAVREBI (Мгзавребі) у м. Львів. 2015© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 марта 2015

Львов - Концерты

Показать все