344
​Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» (25-26 квітня)

​Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» (25-26 квітня)

Вс, 26 апреля 2015
Киев, Украина
с. Копачів [на карте]

Вас важко здивувати? Тоді запрошуємо 25 і 26 квітня в «Парк Київська Русь» на фестиваль «Кентаври-2015». Він вже протягом 3 років відкриває для гостей Древнього Києва дивовижний світ кінно-трюкового мистецтва. Адже головне завдання фестивалю – привернути увагу до відновлення втраченого зв'язку між людиною і конем.

Організатори фестивалю: «Парк Київська Русь», Об'єднана Ліга професійних кінних каскадерів України.

Протягом двох днів відважні вершники і вершниці, дорослі і зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки, а також у віртуозній їзді в упряжках.
«Кентаври» – це фестиваль, який об'єднує найкращих кінних каскадерів України, які часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. Тут вони демонструють свою спритність і таланти, діляться професійним досвідом, змагаються за звання кращого. А крім обов'язкової конкурсної програми, влаштовують показові виступи з кращими номерами.

Учасники продемонструють дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, оразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати «піраміди». І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести – ось далеко неповний перелік запаморочливих трюків, які можна буде побачити на фестивалі «Кентаври-2015».

Програма змагань буде чергуватися з виступами театру Древнього Києва, конкурсами та іграми для гостей Парку. Також працюватиме середньовічний тир, фотолокація історичних костюмів. Можна буде покататися верхи на коні або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий на вулиці майстрів. Серед гостей будуть розіграні призи від Древнього Києва.

Ціна квитка на фестиваль «Кентаври-2015» – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Увага! Акція!

При попередній купівлі квитків на Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» діють знижки!

До 31 березня включно - ціна 75 грн (знижка 50%)

З 1 по 12 квітня - 105 грн (знижка 30%)

* Акція діє тільки на повну ціну квитка.

Замовте квитки по телефону вже зараз: +38 044 461-99-37

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.


Все фестивали
Ключевые слова: Фестиваль конно-трюкового искусства Кентавры 2015, Кентавры 2015, стоимость, контакты, акция, касса, программа фестиваля, цена билета, как доехать, адрес, афиша древний киев, афиша киевская русь, куда пойти, культурная программа, новости культуры, фестивали 2015

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 марта 2015