346
​Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» (25-26 квітня)

​Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» (25-26 квітня)

Вс, 26 апреля 2015
Киев, Украина
с. Копачів [на карте]

Вас важко здивувати? Тоді запрошуємо 25 і 26 квітня в «Парк Київська Русь» на фестиваль «Кентаври-2015». Він вже протягом 3 років відкриває для гостей Древнього Києва дивовижний світ кінно-трюкового мистецтва. Адже головне завдання фестивалю – привернути увагу до відновлення втраченого зв'язку між людиною і конем.

Організатори фестивалю: «Парк Київська Русь», Об'єднана Ліга професійних кінних каскадерів України.

Протягом двох днів відважні вершники і вершниці, дорослі і зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки, а також у віртуозній їзді в упряжках.
«Кентаври» – це фестиваль, який об'єднує найкращих кінних каскадерів України, які часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. Тут вони демонструють свою спритність і таланти, діляться професійним досвідом, змагаються за звання кращого. А крім обов'язкової конкурсної програми, влаштовують показові виступи з кращими номерами.

Учасники продемонструють дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, оразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати «піраміди». І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести – ось далеко неповний перелік запаморочливих трюків, які можна буде побачити на фестивалі «Кентаври-2015».

Програма змагань буде чергуватися з виступами театру Древнього Києва, конкурсами та іграми для гостей Парку. Також працюватиме середньовічний тир, фотолокація історичних костюмів. Можна буде покататися верхи на коні або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий на вулиці майстрів. Серед гостей будуть розіграні призи від Древнього Києва.

Ціна квитка на фестиваль «Кентаври-2015» – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Увага! Акція!

При попередній купівлі квитків на Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2015» діють знижки!

До 31 березня включно - ціна 75 грн (знижка 50%)

З 1 по 12 квітня - 105 грн (знижка 30%)

* Акція діє тільки на повну ціну квитка.

Замовте квитки по телефону вже зараз: +38 044 461-99-37

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.


Все фестивали
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 марта 2015

Киев - Скоро

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все