2286
Фестиваль Форпост 2015 Дух Воїна (1-3 травня)

Фестиваль Форпост 2015 Дух Воїна (1-3 травня)

Вс, 03 мая 2015
Каменец-Подольский, Украина
Каменец-Подольский [на карте]

Середньовічний лицарський турнір Форпост 2015 Дух Воїна

Дати проведення заходу: 1-3 травня 2015 року

Місце проведення: місто Кам'янець-Подільський, Стара фортеця

Середньовічні лицарські турніри - це дійства, які привертають шалену увагу мільйонів людей по всьому світу. Відбуваються вони головним чином в старовинних замках. В їх програму, окрім безпосередньо лицарських змагань, входять середньовічний ярмарок, театралізовані дійства, майстеркласи з середньовічних танців, вогняне ршоу тощо. Супроводжується все це виступом середньовічних музик-менестрелів. Сьогодні такі турніри можна побачити і в Україні. Кожен відвідувач турніру поринає в атмосферу середньовічної романтики та отримує неперевершенні враження.

Форпост 2015 Дух Воїна – четвертий поспіль щорічний турнір, який незмінно проводиться в одному з найкрасивіших туристичних міст України Кам'янці-Подільському у перлині міста – Старій фортеці. Цього року турнір пройде в партнерстві з Департаментом гуманітарної політики Кам'янець-Подільської Міської Ради та НІАЗ "КАМ'ЯНЕЦЬ".

“Форпост 2015" – це четвертий поспіль щорічний турнір, який незмінно проводиться в одному з найкрасивіших туристичних міст України Кам'янці-Подільському, у перлині міста – Старій фортеці. Турнір проходить в партнерстві з департаментом гуманітарної політики кам'янець-подільської міської ради та НІАЗ "Кам`янець" в самий пік весняного туристичного сезону – в перший травневий уік-енд. Організатор турніру “Фестивальна гільдія України".

Протягом трьох днів бійці змагатимуться за перемогу в групових та одинарних номінаціях.

На відвідувачів також очікує: ярмарок середньовічних та народних ремесел, майстер-класи з середньовічних та народних танців, смачна кухня, ігри і розваги для дітей та дорослих, музичні концерти, середньовічні вистави, факельна хода учасників вулицями старого міста.


Все фестивалиКлючевые слова: афіша Каменец-Подольский, Форпост 2015, Фестиваль Форпост 2015 Дух Воїна, програма фестивалю, повна програма, ціна квитка, вартість, контакти, адреса, як доїхати, учасники, культурна програма, новини культури, замовити квитки, купити квитки, рок, метал, етно, хардрок, фести

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 марта 2015