398
Фотопроект «Виключно звичайні» у Луцьку (1-7 травня 2015)

Фотопроект «Виключно звичайні» у Луцьку (1-7 травня 2015)

Чт, 07 мая 2015
Луцк, Украина
вул. Винниченка, 8 [на карте]

1 травня о 16:00 презентація соціального фотопроекту «Виключно звичайні», яка відбудеться в кав'ярні «Кофеїн» за адресою вул. Винниченка, 8 (м. Луцьк).

Три киянки – фотограф, дизайнер одягу та візажист - вирішили показати, що еталони краси, які створювалися і змінювалися роками, кожен день знаходяться поруч з нами, живуть на нашому поверсі чи видають нам колу в МакДональдсі.

Так народився соціальний проект «Виключно звичайні», мета якого – нагадати українкам, що кожна з нас – зірка, яка здатна зробити реальність досконалішою.

«Жінки зовсім забули про могутність своєї краси, гармонії, молитви, харизми, своєї душі... Зовсім забули, що саме вони завжди надихали чоловіків на перемогу. В цей час, коли нашим чоловікам, як ніколи, потрібна віра, натхнення і допомога зсередини, жінка має знати, що саме вона є джерелом неймовірної сили. Саме тому ми вирішили продемонструвати жіночу еталонність, красу, харизму, талант, щоб більше жодна з українок не сумнівалася в собі, своїй красі, своїй силі надихати та змінювати світ на краще. Сьогодні і завжди», - зазначила одна з авторів проекту, фотограф Наталя Терещенко.

Автори відібрали дівчат різного віку, статку та професій, зовнішньо подібні до відомих жінок ХХ сторіччя. Основна мета – не скопіювати образ, а підкреслити схожість жінок, відтворенням стилю кожної із зірок. Демонструючи красу українських жінок, вони навмисно порівнюють їх зі світовими зірками, щоб показати, що образи, якими ми всі звикли захоплюватися, поруч щодня.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 апреля 2015