106
Концертний тур Zapaska (UA) та Kuzmich Orkestra (CZ)

Концертний тур Zapaska (UA) та Kuzmich Orkestra (CZ) в Харкові

Вс, 16 декабря 2012
Харьков, Украина
Харків [на карте]

 Під час великого туру українська Zapaska та чеський Kuzmich Orkestra відіграють концерти у 25 містах України та по одному в Білорусі та Молдові. 


“Zapaska” – український інді-поп дует, який створює музику за принципом Live looping. Гурт використовує безліч способів для добутя і видозміни звуку: акустичні інструменти (гітари, гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. “Zapaska” створює насичені музичні композиції, прості і експериментальні водночас. Їх музика – жива, створюється тут і зараз.

“Kuzmich Orkestra” – чеський електро-акустичний проект доволі відомих музикантів – Дороти Барової, учасниці таких чеських гуртів як “DoMa Ensemble”, “Tarafuki”, “Vertigo” та Йозефа Остржанського, колишнього фронтмена легендарного гурту “Dunaj”. Їх спільний проект “Kuzmich Orkestra” – це поєднання інтимної м’якості голосу Дороти, електро-акустичним нео-фолком і жорстким біг-бітом, в якому одну з найголовніших ролей відіграє гітарна партія та мінімалізм барабанів.

16 грудня 2012 року

м. Харків© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 октября 2012

Видео