374
Фотопроект «Виключно звичайні» у Львові (8-10 травня 2015)

Фотопроект «Виключно звичайні» у Львові (8-10 травня 2015)

Вс, 10 мая 2015
Львов, Украина
вул. Городоцька, 15 [на карте]

Запрошуємо Вас 8 травня о 18:30 на презентацію соціального фотопроекту «Виключно звичайні», яка відбудеться в готелі «Асторія» (вул. Городоцька, 15). Виставка триватиме з 8 по 10 травня.

Три киянки – фотограф, дизайнер одягу та візажист - вирішили показати, що еталони краси, які створювалися і змінювалися роками, кожен день знаходяться поруч з нами, живуть на нашому поверсі чи видають нам колу в МакДональдсі.

Так народився соціальний проект «Виключно звичайні», мета якого – нагадати українкам, що кожна з нас – зірка, яка здатна зробити реальність досконалішою.

«Жінки зовсім забули про могутність своєї краси, гармонії, молитви, харизми, своєї душі... Зовсім забули, що саме вони завжди надихали чоловіків на перемогу. В цей час, коли нашим чоловікам, як ніколи, потрібна віра, натхнення і допомога зсередини, жінка має знати, що саме вона є джерелом неймовірної сили. Саме тому ми вирішили продемонструвати жіночу еталонність, красу, харизму, талант, щоб більше жодна з українок не сумнівалася в собі, своїй красі, своїй силі надихати та змінювати світ на краще. Сьогодні і завжди», - зазначила одна з авторів проекту, фотограф Наталя Терещенко.

Автори відібрали дівчат різного віку, статку та професій, зовнішньо подібні до відомих жінок ХХ сторіччя. Основна мета – не скопіювати образ, а підкреслити схожість жінок, відтворенням стилю кожної із зірок. Демонструючи красу українських жінок, вони навмисно порівнюють їх зі світовими зірками, щоб показати, що образи, якими ми всі звикли захоплюватися, поруч щодня.Ключевые слова: афіша львів, Фотопроект Виключно звичайні, Фото виставка, Жіноча краса, исключительно обычные, женственность, женская сила, Наталя Терещенко, Духовні скарби України, куди піти, контакти, новини культури

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 апреля 2015

Львов - Выставки

Виставка «Горизонт». Галерея Зелена канапа

Галерея Зелена канапа 11 мая - 06 июня
Показать все

Львов - Скоро

Фестиваль ZaxidFest 2021

с. Родатичі 26 июня - 28 июня

Фестиваль BookForum 2021

Львов, Украина 15 сентября - 19 сентября
Показать все