147
Концертний тур Zapaska (UA) та Kuzmich Orkestra (CZ)

Концертний тур Zapaska (UA) та Kuzmich Orkestra (CZ) в Сумах

Чт, 20 декабря 2012
Сумы, Украина
вул. Соборна, 48 [на карте]

Під час великого туру українська Zapaska та чеський Kuzmich Orkestra відіграють концерти у 25 містах України та по одному в Білорусі та Молдові.


“Zapaska” – український інді-поп дует, який створює музику за принципом Live looping. Гурт використовує безліч способів для добутя і видозміни звуку: акустичні інструменти (гітари, гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. “Zapaska” створює насичені музичні композиції, прості і експериментальні водночас. Їх музика – жива, створюється тут і зараз.

“Kuzmich Orkestra” – чеський електро-акустичний проект доволі відомих музикантів – Дороти Барової, учасниці таких чеських гуртів як “DoMa Ensemble”, “Tarafuki”, “Vertigo” та Йозефа Остржанського, колишнього фронтмена легендарного гурту “Dunaj”. Їх спільний проект “Kuzmich Orkestra” – це поєднання інтимної м’якості голосу Дороти, електро-акустичним нео-фолком і жорстким біг-бітом, в якому одну з найголовніших ролей відіграє гітарна партія та мінімалізм барабанів.

20 грудня 2012 року

м. Суми, арт-кафе Гвоздь, вул. Соборна, 48© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 октября 2012

Сумы - Концерты

Шоу театра теней Teulis в Сумах

Театр им. М.С. Щепкина 12 ноября - 12 ноября 19:00
Показать все

Сумы - Скоро

Шоу театра теней Teulis в Сумах

Театр им. М.С. Щепкина 12 ноября - 12 ноября 19:00
Показать все