186
Вклонімося великим тим рокам. Запорожский театр молодёжи (ТЮЗ)

Вклонімося великим тим рокам. Запорожский театр молодёжи (ТЮЗ)

Ср, 06 мая 2015
Запорожье, Украина
ул. 40 лет Советской Украины, 55а [на карте]

Запорожский театр молодёжи (ТЮЗ) представляет!

"Вклонімося великим тим рокам" театралізоване дійство на одну дію

Минають роки, і все далі від нас грізні і важки роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто переміг фашизм, хто ціною свого життя захистив світ від страшної нелюдської навали. У вогняному смерчі війни запалали країни колишнього Радянського Союзу та Європи. Сьогодні, коли наша країна переживає дуже тяжкі часи, проходить через вирішальні випробування, треба зі всією відповідальністю і повагою згадати про велику Перемогу.

Театр підготував виставу, присвячену тим пам’ятним рокам. Ми пригадаємо тих хлопців і дівчат, які покинули свій дім, залишивши не здійсненими свої мрії та прагнення, пішли на фронт захищати своїх рідних, свою Батьківщину. Яскраво-емоційне театралізоване дійство відтворить на сцені життя тих, хто воював, хто був на передовій, хто був в тилу, хто був забраний в полон. Вони були мужніми і сильними, а до того ще вміли під час відпочинку радіти і жартувати. На сцені пролунають спогади учасників війни, полонених концтаборів, вірші та уривки оповідань найкращих авторів та пісні воєнних років.

Режисер-постановник Наталія Вощілова, художник член Національної спілки художників УкраїниТетяна Власенко, хормейстер заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь, хореограф Катерина Кошовник.


Адрес: Украина, г. Запорожье, ТЮЗ, ул. 40 лет Советской Украины, 55а.

Касса: (061) 236 16 72

18:00© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 апреля 2015