269
Моновистава Олега Яськіва «Мій Моцарт»

Моновистава Олега Яськіва «Мій Моцарт»

Пт, 29 мая 2015
Львов, Украина
вул. Городоцька, 38 [на карте]

29 травня 19:00

Вхід вільний

Моновистава Олега Яськіва «Мій Моцарт»

Авторський проект Олега Яськіва – це цикл моновистав, присвячених видатним композиторам та їх епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією і втіленням дійство.
Моновистава побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого композитора та його музики, покликана розкрити феномен генія і трагізм його стосунків зі світом.

Автор розглядає глядача як невід’ємну частину простору спілкування під час представлення, тим самим вони на якийсь час разом складають єдине інтелектуальне і духовне середовище.

«Мій Моцарт» – це масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського класицизму, дух музики та сторінки життя Вольфганга Амадея Моцарта. У ньому розкривається психологічний та соціальний портрет композитора, культурні та історичні джерела його музики, робиться спроба прокласти мости між епохами та, найголовніше, пізнати феномен музики.

У формі мультимедійного представлення буде висвітлено не лише сторінки біографії Моцарта, новаторські погляди на життя і творчість композитора, але й музичні твори, а також найкращі сучасні хореографічні та анімаційні інтерпретації композицій.

Головна ідея проекту покликана повернути людині любов до Музики та розширити розуміння природи творчості.

Задум та втілення такого проекту є новим для україномовного простору і здійснюється в Україні вперше!

Запрошуються усі шанувальники музики, кіно, хореографії, анімації та літератури, освічені та відкриті до культури мешканці та гості Львова.

Про автора:

Олег Яськів – науковець, доктор технічних наук, мистецтвознавець, кінознавець, громадсько-політичний діяч, засновник та модератор Кіноклубу Олега Яськіва, сайту «Простір кіно», голова обласної організації партії ДемАльянс (Демократичний Альянс), президент громадської організації «Європейський діалог».© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 мая 2015

Львов - Скоро

Показать все