401
Фотопроект "Жінка. Чоловік" Інни Шинкаренко. Галерея Зелена канапа (19 травня-7 червня 2015)

Фотопроект "Жінка. Чоловік" Інни Шинкаренко. Галерея Зелена канапа (19 травня-7 червня 2015)

Вс, 07 июня 2015
Львов, Украина
вул. Вірменська 7 [на карте]

Математик за освітою, родом з Хмельницького, а сьогодні львів`янка та вільний фотограф з 10-ти річним стажем Інна Шинкаренко представить нашій увазі свій фото-проект «Жінка. Чоловік». Інна фотографувала успішних та відомих жінок Львова спершу в чоловічому, а згодом в жіночому одязі. При цьому її моделі отримували задачу – пригадати та проявити чоловічі та жіночі риси у собі мовою жестів та міміки.

Ось як авторка проекту пояснює свій концепт:

Тема дуальності особистості піднімалась багатьма митцями. Вочевидь, зачепила вона і мене своєю глибинною простотою та безмежною багатогранністю. Всього не охопиш, тому я взялася лише яскравий краєчок, що мене привабив.

Життя змушує кожного з нас виконувати багато ролей, і в кожній ролі в різній пропорції проявляються жіночі і чоловічі риси. В процесі зйомки я виявляла, що жіночих та чоловічих сутностей в кожній жінці є багато, і я спробувала показати бодай якусь їх частинку. І побачила, що домінує той образ, що домагає жити і реалізовуватись в певний період життя. Мене дуже вразило як змінюється погляд, постава і рухи жінки, коли одягається сукня і коли одягається сорочка для чоловічого образу – це дійство ставало схожим на магію перевтілень. Ця магія допомагала мені привідкрити трішки більше, ніж я сподівалась на початку зйомки.

Кожного з нас оточує безліч цікавих особистостей, що живуть, творять і створюють неповторний простір навколо. Я вирішила розповісти про жінок, що мене надихають і захоплюють. Довелось обмежити себе просторовими і часовими рамками, щоб проект не став безкінечним.

Зізнаюсь, я затіяла цю виставку з дещо меркантильною метою – виявити для себе яка ж вона ідеальна жінка, в якій пропорції в ній жіноче та чоловіче начало, і яка формула застосування. В процесі роботи моя думка сильно мінялась – я почала з однієї теорії, а закінчила протилежною. Можливо, це тому що я сама жінка? Отже, висновки залишаю на розсуд глядача.

Відкриття виставки відбудеться 19 травня о 17 годині. Ласкаво просимо!

галерея "Зелена канапа"
Львів, вул. Вірменська 7© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 мая 2015

Львов - Скоро

Показать все