266
LIGHT THE NIGHT 2015 у Львові

LIGHT THE NIGHT 2015 у Львові

Пт, 05 июня 2015
Львов, Украина
проспект Чорновола, 2 [на карте]

Запали ніч під потужне звучання світових хітів у виконанні симфонічного рок-оркестру «LIGHT THE NIGHT»!

«LIGHT THE NIGHT» (Запали ніч) — симфонічний оркестр та рок-бенд, що об'єдналися для аранжування та створення якісної рок-музики в різноманітних стилях та напрямках. Основний склад колективу — молоді музиканти, студенти та випускники Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Окрім постійних учасників складу, колектив плідно співпрацює із сторонніми музикантами з різних міст України та світу — співаками та диригентами, — та продовжує експериментувати над звуком та шоу.
Так до виступу в «EVENT-HALL КІНО» (м. Львів) 5-го червня долучився колишній фронтмен «золотого», — на думку шанувальників, — складу київського рок-гурту «UNERASE» — Максим Гайдученко. Минулого разу в ролі запрошеного соліста виступив музикант з Батумі (Грузія), талановитий співак та композитор Йаго Девадзе. Досвід роботи на сцені та в музиці, надбаний запрошеними музикантами, надав ще більше драйву та фірмового звучання композиціям у виконанні симфонічного рок-оркестру «LIGHT THE NIGHT».

Драйвові рифи й мелодичні гітарні соло в супроводі потужного поліфонічного акомпанементу духових, струнних секцій та ударних інструментів за участі харизматичних фронтменів залишуть яскраві естетичні враження та змусять слухача поринути в різнобарв’я відчуттів та віднайти улюблені хіти у свіжих відтінках та деталях.

Солісти теперешнього складу:
• Максим Гайдученко — вокаліст, екс-фронтмен київського рок-гурту «UNERASE»
• Ярема Собко - вокаліст
• Олександр Безіков - вокаліст
• Юрій Салуха - скрипаль, піаніст, аранжувальник
• Диригент - Ірина Вакуліна;

В програмі прозвучать хіти: Metallica, Nirvana, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC, Scorpions, Guns n’ Roses, Океан Ельзи, Muse, SOAD, Queen, Robbie Williams, Скрябін та інші.

«LIGHT THE NIGHT» — відчуй драйв, що запалює серця!

Довідка:

066 511 09 99 — Артем
066 712 29 50 — Дмитро© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 мая 2015

Львов - Концерты

Показать все