723
Конкурс дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей» 2015 (26 травня-28 червня)

Конкурс дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей» 2015 (26 травня-28 червня)

Вс, 28 июня 2015
Киев, Украина
вул. Хрещатик, 2 [на карте]

Щорічний міський конкурс дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей» (під гаслом «Яскравий світ мистецьких вражень!»)

(26 травня – 28 червня 2015 р.)

Київ – столиця України, сучасне європейське місто, що постійно росте і розвивається, тож має великі перспективи у майбутньому.

Наше місто має багато дитячих культурних закладів, які відіграють велику роль у культурному вихованні підростаючого покоління. Одним із таких є Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей міста Києва. Кожного року до Дня Києва та Міжнародного дня захисту дітей упродовж майже 15 років бібліотека організовує традиційний конкурс дитячого малюнка «Київ та кияни очима дітей». Цього року він проходить під гаслом «Яскравий світ мистецьких вражень!», про що було оголошено на початку року, і тому діти всього міста мали змогу ретельно підготуватися. Учасники конкурсу – читачі дитячих бібліотек міста та учні художніх студій Подільського, Шевченківського, Дарницького, Голосіївського, Деснянського, Печерського, Дніпровського та Оболонського районів Києва – представили для цього конкурсу 85 робіт. Це малюнки дітей віком від 5 до 16 років, які виконані у різних техніках.

Перед дітьми-учасниками було поставлено завдання – намалювати рідне місто відповідно до свого світогляду. В своїх роботах юні художники зобразили не лише мистецькі заклади нашого міста (театри, музеї, бібліотеки, архітектурні споруди, парки, сквери), але й свої враження, які отримали після відвідання їх.

Роботи приймалися до 30 квітня поточного року з коротким повідомленням про автора (прізвище, ім’я, вік, назва роботи, контактний телефон, поштова адреса, район).

Багаторічний досвід роботи бібліотеки показує, що проведення такого конкурсу сприяє вихованню у дітей любові та поваги до рідного міста, його історії, традицій, побуту і культури, також надає можливість розвитку творчих здібностей наших дітей.

Урочисте відкриття щорічного конкурсу дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей» відбудеться в Музеї історії міста Києва (в «Українському домі») 26 травня 2015 року о 16-00 за адресою: вул. Хрещатик, 2, поверх 4; тел. 520-28-27. З електронним варіантом малюнків можна ознайомитися на сайті нашої бібліотеки – у фотогалереї.

Після урочистого відкриття відбудеться святковий сольний концерт за участю талановитих дітей та запрошених артистів.

Переможці будуть нагороджені почесними грамотами від ЦБ ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва.

Запрошуємо всіх шанувальників дитячої творчості на свято!

Відкриття виставки – 26 травня 2015 року о 16.00 в Українському Домі (виставкова зала 4-го поверху)

Адреса: вул. Хрещатик, 2© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 мая 2015

Киев - Другое

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все