5694
Спорт Фестиваль 40 (20-21 червня 2015)

Спорт Фестиваль 40 (20-21 червня 2015)

Вс, 21 июня 2015
Ивано-Франковск, Украина
Крымский Вал, 10 [на карте]

Спорт Фестиваль "40" - нетипова спортивна “тусовка” для всіх любителів спорту, музики, здоров’я та активного відпочинку. Основна мета фестивалю – зробити спорт та активний спосіб життя модним. Для цього ми зібрали в одному майже 50 майстер класів, виступів та десяток турнірів для любителів під наглядом професіоналів.

20-21 червня 2015 року на території парку Шевченка та міського озера Івано-Франківська відбудеться грандіозне свято спорту, здоров’я та активного відпочинку – Спорт Фестиваль «40».

Учасником фестивалю може бути кожен: п’ятирічний малюк, студент університету, програміст, домогосподарка з двома дітьми чи дідусь-пенсіонер. Тут не треба особливої підготовки. Все для звичайних людей. Основна мета фестивалю – зробити спорт та активний спосіб життя модним, а також знайомство та безпосередня участь у найрізноманітніших видах спорту та танців.

Кожен учасник протягом двох днів фестивалю матиме змогу:

· брати участь у майстер-класах з понад 60 видів спорту та танців, серед яких як звичні для нас (баскетбол, волейбол, теніс, йога, східні єдиноборства та ін.), так і екзотичні (алтимат, петанк, крікет) та навіть екстримальні (скейтбординг, катання на роликах тощо);

· бути учасником лекцій та зустрічей із зірковими гостями, котрі розкажуть про різноманітні програми тренувань та оздоровлень, основи правильного харчування, поділяться історіями свого успіху та досягнень;

· спробувати свого щастя на першому в Україні чемпіонаті з «чу-ва-чі»;

· стати учасником турніру з пляжного волейболу та стрітболу;

· взяти участь у першому в Україні танці міста, який готують кращі хореографи Івано-Франківська;

· долучитись до захоплюючих квестів та інтелектуальних ігор;

· спробувати себе у тих видах спорту, про які давно мріяли чи відкрити для себе щось нове та цікаве;

· весело та активно провести вихідні дні із родиною, друзями чи коханими, адже на Спорт Фестивалі «40» буде цікаво для всіх!

Досить «лайкати» мотивуючі ролики у соцмережах, реєструйся на Спорт Фестиваль «40» та поринай в атмосферу драйву та спорту!

Реєструйтеся на сайті: http://sportfest40.com/

або дізнавайтеся більше у соцмережах:https://www.facebook.com/sportfest40
https://vk.com/sportfest40Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 мая 2015