220
МАЛЕНЬКІ ПОДРУЖНІ ЗЛОЧИНИ. Театр ім. Т. Шевченка

МАЛЕНЬКІ ПОДРУЖНІ ЗЛОЧИНИ. Театр ім. Т. Шевченка

Ср, 17 июня 2015
Днепр, Украина
ул. Ленина, 5 [на карте]

Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка представляє!

МАЛЕНЬКІ ПОДРУЖНІ ЗЛОЧИНИ

Емоції акторів зблизька, дія крупним планом, як в кіно, дивовижна реалістичність гри – все це гарний привід завітати до затишної малої зали театру ім. Т. Шевченка.

Творчий майданчик європейського зразка відчиняє двері для перегляду вистави за п'єсою сучасного французького письменника Е.-Е. Шмітта. Це майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою в їх нескінченному пошуку гармонії. Героїня приводить додому чоловіка, який страждає на амнезію і запевняє, що вона – його дружина. Але хто вона насправді – авантюристка, доглядальниця або зневірена жінка? Які проблеми ховаються за фасадом звичних побутових дрібниць? У пошуку відповідей сюжет призводить до дивовижного, зворушливого, але справедливого фіналу.

Ерік Емманюель Шмітт - один з провідних сучасних письменників і драматургів, володар Мольєрівскої премії та Ґран-прі Французької академії Grand du Theatre. Твори автора перекладено 40 мовами світу та інсценовано у 50 країнах .

П'єса "Маленькі подружні злочини" була написана у 2003 році. Прем'єру вистави глядачі побачили 12 вересня 2004 року на сцені Театру Едуарда VII у Парижі.


Адреса: Україна, м. Дніпропетровськ, Театр ім. Т. Шевченка, вул. Леніна, 5.

Тел .: (056) 778 55 55

Ціна квитків: 30-80 грн.

Мала сцена: 40-60 грн.

Початок о 18:30© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 мая 2015

Днепр - Скоро

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

Группа Сплин в Днепре

Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00
Показать все