196
Моновистава Олега Яськіва «Мій Бетховен». Театральний Центр Слово і голос

Моновистава Олега Яськіва «Мій Бетховен». Театральний Центр Слово і голос

Ср, 10 июня 2015
Львов, Украина
вул. Городоцька, 38 [на карте]

Театральний Центр Слово і голос представляє!

10 червня

19:00

Вхід вільний

Моновистава Олега Яськіва «Мій Бетховен»

Авторський проект Олега Яськіва – це цикл лекцій-моновистав, присвячених видатним композиторам, у яких слово поєднується з музикою і екранними представленнями в єдину за ідеєю, філософією та втіленням форму.

У моновиставах літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине дійство. Головна ідея проекту покликана повернути людині любов до Музики та розширити розуміння природи творчості.

Моновистава побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого композитора та його музики. Автор розглядає глядача як невід’ємну частину простору спілкування під час представлення.

«Мій Бетговен» – це масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського класицизму, дух музики та сторінки життя Людвіга ван Бетговена. У ньому розкривається психологічний та соціальний портрет композитора, культурні та історичні джерела його музики, робиться спроба прокласти мости між епохами та, найголовніше, пізнати феномен музики.

Адреса: Україна, м. Львів, Слово і голос, вул. Городоцька, 38.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 мая 2015

Львов - Скоро

Показать все