7823
Фестиваль Шипіт 2015 (1-7 липня)

Фестиваль Шипіт 2015 (1-7 липня)

Вт, 07 июля 2015
Пилипець, Украина
с. Пилипець [на карте]

З 1 по 7 липня 2015 на околиці села Пилипець на галявині вище водоспаду Шипот пройде фестиваль Шипот (Шипіт, Шепіт) 2015.

Напередодні свята Івана Купала на галявину фестивалю Шипіт з'їжджаються тисячі неформалів: хіпі, растаманів, нудистів і інших людей, охочих відпочити від умовностей і благ цивілізації. Вони розбивають величезне наметове містечко, палять багаття, купаються у водоспаді, співають, спілкуються і веселяться.

Це живописне місце біля села Пилипець учасники фестивалю Шипіт облюбували ще в 1993 році. Кілька хіпі зі Львова вирішили відродити традиції Гауі, яку закрили, на новому місці - водоспаді Шипіт у підніжжя Боржавської полонини. Розіслали запрошення. Так в 1993 році відбувся перший фестиваль.

Спочатку Шипот замислювався як хіповський фестиваль. Таким він і залишився, правда на ньому можна зустріти і багато іншого позитивного народу - растаманів, панків і навіть звичайних туристів. Загального кола і загальної їжі немає. Учасники розкладають намети окремими таборами, але дуже добре ставляться один до одного.

Традиційні розваги фестивалю Шипіт: день дітей, конкурс краси "Міс Шипот" і відзначення Івана Купала в ніч з 6 на 7 червня.

Свято Івана Купала - найграндіозніший і очікуваний вечір для учасників та гостей фестивалю Шипіт. За місцевими традиціями складається величезне багаття з 5-метрових сухих дерев. У підготовці громадських заходів беруть участь всі бажаючі. Заборон і обмежень немає. Можна придумати і здійснити щось своє.

Якщо вам набридла цивілізація, якщо хочете безтурботно і весело на лоні природи провести час, то фестиваль Шипіт 2015 чекає на вас.
Всі учасники фестивалю зобов'язані дотримуватися чистоти і дбайливого ставлення до природи: рубати можна лише сухі дерева, сміття слід виносити з собою, а вогонь розкладати подалі від лісу.


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 июня 2015