329
​Виставка творів Валерія Сосни «Своя країна». Дніпропетровський художній музей (10-28 червня 2015)

​Виставка творів Валерія Сосни «Своя країна». Дніпропетровський художній музей (10-28 червня 2015)

Вс, 28 июня 2015
Днепр, Украина
вул. Шевченка, 21 [на карте]

10 червня, о 16:00, у Дніпропетровському художньому музеї відкриється виставка малярських творів Валерія Сосни «Своя країна».

Кожна персональна експозиція Валерія Сосни відкриває нові сторони творчого обдарування майстра. Раніше ми бачили його портрети, тематичні картини, що були виконані у різних художніх манерах і техніках. Це – і суто реалістичні картини, і експресивно динамічні, та навіть абстрактні, твори, що відбивають наше сьогодення в художній формі.

Біля 40 творів Сосни, що глядач їх побачить на виставці «Своя країна», створені протягом останніх років, значно відрізняються від попереднього творчого доробку художника. До експозиції увійшли здебільшого пейзажі: перед нами постають відомі історичні споруди, куточки рідного міста, ліричні сільські краєвиди.

Значна частина виставки – це традиційний олійний живопис. У роботах відбито пошуки художника нового своєрідного колориту.

Приємною несподіванкою для поціновувачів таланту Сосни стануть його акварелі, в яких він використовує оригінальну авторську техніку. Прозорі, гармонійні за кольором та композицією аркуші характеризують Сосну як художника-лірика, що тонко відчуває ауру місця, яке він зображує.

В цілому виставка свідчить про постійні авторські пошуки, про те, що художник не зупинився на досягнутому, вдосконалює свою професійну майстерність, та разом зі своєю країною шукає своє місце у нашому світі, у наш час.

Художник вважає, що саме час народжує мистецтво. У пейзажах, здається, суто реалістичних, ми відчуваємо любов автора до своєї країни, любов, яка особливо відчутно пробуджується у наш суворий час.

Виставка діятиме по 28 червня

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

сандень – перша середа місяця

Тел. 744-60-35, 47-33-38

artmuseum.dp.ua© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2015

Днепр - Скоро

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

Группа Сплин в Днепре

Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00
Показать все