865
Фестиваль Холодний Яр 2015 (3-5 липня)

Фестиваль Холодний Яр 2015 (3-5 липня)

Вс, 05 июля 2015
Черкассы, Украина
с. Грушківка [на карте]

З 3 до 5 липня в Черкаській області вперше пройде "Холодний Яр - фестиваль нескореної Нації".

3 липня, в день великої перемоги князя-русича, Святослава Хороброго, над Хозарією розпочнеться фестиваль нескореної Нації! Триватиме він до 5 липня.

На ці три дні ми запрошуємо тебе: чистого розумом та міцного тілом, небайдужого та натхненного українця. Адже "Холодний Яр" це не просто музична гуртівка. Під час фесту буде сформовано різні змістові майданчики, бо справжнім українським націоналістам потрібно не лише танцювати під музику, а вміти втілити свої мрії, прагнення та зробити власний внесок у добробут української держави та нації.

Кожен день фестивалю буде присвячено певним умовним історичним періодам:

3 липня - Русь;
4 липня - Козаччина, Холодноярська республіка;
5 липня - УПА та війна на Сході України.

Відповідно до цих періодів кожен день буде насичено тематичними імпровізаціями, музичною програмою, перфомансами, реконструкціями, інтерактивними лекціями, виставками, літературними читаннями, майстер-класами та іншими цікавими подіями.

Крім того:

Перший ХЕДЛАЙНЕР фестивалю нескореної Нації - гурт ТІНЬ СОНЦЯ! Окрім цього також виступатимуть відомі українські гурти КораЛЛі, Веремій, Друже Музико, РізаК, Фіолет, Біла Вежа, ДельТора, Haspyd та молоді - Сонце в кишені та Мрія Життя.
На фестивалі для вас буде в одну з липневих ночей запалювати театр вогню "Сварожичі"!

Захоплююча та містична традиція посвяти у характерники чекає на вас на фесті! Це дійство - опанування вогню, сихії воїна та джерела очищення! (ходіння по вугіллю)

На фестивалі можна буде побачити чудові фільми про українські визвольні змагання. Перший фільм: "Холодний Яр. Воля України або смерть" про черкаських героїв визвольної боротьби на початку 20 ст., фільм "Хроніки УПА" та короткометражні фільми відомого українського режисера Михайла Іллєнка.

Гутірки (дискусії-спілкування) з відомими людьми: Ігор Гузь, Юрій Сиротюк, Олександр Гуч, Андрій Іллєнко, Юрій Ботнар. Про інших гостей повідомимо пізніше.
Літературний наступ. Читання-спілкування з відомими українськими письменниками та поетами. Серед них: Василь Шкляр, Сергій Пантюк, Юрій Руф та проект "Дух Нації", Олексій Юрін з проектом "Поетичний джаз", Юрій Сиротюк з "Бандерівськими читаннями"

На території фестивалю буде облаштовано наметове місечко, в якому можна буде безкоштовно проживати! Умовою є лише наявність намету. Якщо власного у вас немає, а також спальника чи каремата, то ви зможете його орендувати в партнерів фестивалю.
Наметове містечко буде забезпечено дровами, колодами для ватри, водою та біотуалетами.

Також воно буде охоронятися.

Місце проведення: село Грушківка, Кам’янського району Черкаської області (урочище Холодний Яр)Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 июня 2015