220
Літній Дивертисмент 2015

Літній Дивертисмент 2015

Пт, 19 июня 2015
Новомосковск, Украина
Новомосковск [на карте]

19 червня о 18.00 ми запрошуємо Вас відвідати «Літній Дивертисмент 2015», фестиваль, на якому колективи та школи творчої спілки традиційно звітують за минулий рік роботи.

Цього разу на сцені Палацу Культури Металургів міста Новомосковська Ви зможете побачити класичний балет та джаз від школи «Майбутнє Хореографії», хіп-хоп, контемпорарі та бальні танці від «Bomond Dance School», брейкданс від команди «B-Advanced», дитячу хореографію та вокал від найменьших танцюристів групи «Малятко». У програмі концерту будуть продемонстровані численні прем’єри поряд з кращими репертуарними номерами від хореографів Ірини Матвієнко, Володимира Шмигельського, Олександри Матвієнко, Анатолія Ляскало, Ярослави Пільганчук, Сергія Кондрацького, Людмили Ковері та Дмитра Горошка. І, як завжди, ведучими нашого концерту виступить весела малеча з групи «Майстри Церемоній» під керівництвом Любові Нечти. А наприкінці концерту відбудеться урочисте вручення сертифікатів випускникам школи «Майбутнє Хореографії» - учні 4 класу отримують свою першу танцювальну освіту.

Приєднуйтесь до найбільшої танцювальної спільноти нашого міста та залиште собі самі добрі спогади про танцювальний сезон 2014-2015! Більше інформації Ви зможете отримати на нашому сайті та на сторінках події у мережах vkontakte та facebook. Замовлення квитків за телефоном 050 604 0891.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 июня 2015