1536
День Конституції України та День Молоді 2015 у Львові

День Конституції України та День Молоді 2015 у Львові

Вс, 28 июня 2015
Львов, Украина
Львов [на карте]

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Дана конституція діє і сьогодні.

Згідно з Конституцією, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

ЛЬВОВ

Alfa Jazz Fest
25-29 июня
Сцена им. Эдди Рознера - ул.Болгарская, 4
Сцена на площади Рынок
Сцена на площади возле дворца Потоцких - ул. Коперника, 15а

День конституции Украины 2015: праздничные мероприятия
Международный джазовый фестиваль Alfa Jazz Fest в этом году отпразднует юбилей и в пятый раз соберет всех любителей джаза в формате open-air в историческом центре Львова. В этом году в программе фестиваля концерты, джем-сешены, мастер-класы и кинопоказы. Среди хедлайнеров: Mike Stern, Bill Evans Band, Herbie Hancock, George Benson и многие другие.

Мастер-класы проведут легендарный кубинский музыкант Пакито Д'Ривера и британский кларнетист Арун Гош. В рамках кинопоказов под открытым небом в парке им. Б. Хмельницкого зрителям покажут документальную картину об Элле Фицжеральд, концертную антологию Мадди Уотерса, а также байопик Клинта Иствуда о Чарли Паркере.


Повна програма на День Конституції України 2015 у Львові і план святкових заходів будуть опубліковані найближчим часом. Слідкуйте за нашими новинами.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 июня 2015

Львов - Концерты

Показать все